Echo Dnia: Stal chce zatrzymać ważnych piłkarzy

19

05-07-2012r.


Jak informuje Echo Dnia w Stali Nowa Dęba trwa walka o utrzymanie „ważnych dla zespołu piłkarzy”. Gazeta informuje, że chodzi o takich zawodników jak: Warzocha, Rożnowski, Krzemiński i Urbaniak.

Prawdopodobnie żołto-niebieskich opuści Mateusz Urbaniak, który ma przejść do LZS-u Jadachy kierowanego przez nowego prezesa Tomasza Wolana. Rożnowski trenuje z II-ligową Siarką Tarnobrzeg, a Warzocha rozważa powrót do Kolbuszowianki. Klub może opuścić także Kamil Sekuła, który przenosi się do Krakowa. Prezes Stali Damian Diektiarenko przyznaje, że część zawodników zmieni barwy, ale wszystko okaże się dopiero po spotkaniu działaczy i sponsorów podczas którego zostanie przeprowadzona dyskusja nad możliwościami finansowymi klubu.

Więcej w Echu Dnia: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120704/SPORT01/120709500

/opr. info

19 KOMENTARZE

  1. Wesolo mi
    podejdź do lustra stań przed nim tak abyś widział siebie całego i odpowiedz sobie ( nie publicznie ) na pytanie dla kogo ty jesteś ważny?

    palców raczej nie braknie

  2. a nie lepiej zainwestować w młodzież? w wychowanków? w końcu im więcej chłopaków będzie chętnych do gry tym coraz wyższy będzie poziom piłki nożnej przecież tak było 20… no właśnie 20 lat temu…

  3. Marku a prawda ze podczas pobytu w Brukseli wieczorem mowiles : GOOD MORNING A RANO GOOD BYE , a od rana do wieczora YES,YES ,YES ?:|

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here