Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Młodzież Zapobiega Pożarom

0

W Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim odbyły się XVII Powiatowe Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Młodzież Zapobiega Pożarom. W eliminacjach wzięli udział zwycięzcy gminnych eliminacji z terenu gminy: Nowa Dęba, Grębów, Gorzyce i Baranów Sandomierski. Finalistów dopingowali samorządowcy z poszczególnych gmin, powiatu, nauczyciele, prezesi jednostek OSP. Wiedzę uczniów oceniał także bryg. Andrzej Babiec, komendant Miejski PSP w Tarnobrzegu i Kazimierz Szlęzak, Prezes Zarządu Oddz. Pow. ZOSP RP.

Na podium w grupie I – Szkoły Podstawowe stanął Bartosz Bereski reprezentujący Baranów Sandomierski, w grupie II – Gimnazjum najlepszy był również mieszkaniec Baranowa – Paweł Głaz. W grupie III – Szkoły Ponadgimnazjalne na podium stanął Michał Franuszkiewicz z Nowej Dęby. Najmłodszym uczestnikiem turnieju był Mateusz Caputa ze Szkoły Podstawowej we Wrzawach, w gm. Gorzyce.

Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali w nagrodę rowery ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali upominki. Zwycięzcy będą reprezentować powiat podczas eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w połowie maja.

——————————————————————————————————————-

studio helena reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here