Fiat uderzył w drzewo

7

Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Brzostowej Górze. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika że, kierująca fiatem seicento  wpadła w poślizg i uderzyła  w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia  kobieta wraz z 20-letnim pasażerem trafili do szpitala.

fiatuderzylwdrzewo1

fiatuderzylwdrzewo2
Do zdarzenia doszło w minioną środę około 17. na drodze relacji Majdan Królewski – Brzostowa Góra. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierująca fiatem seicento 21-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego prawdopodobnie straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, wpadła w poślizg i uderzyła w przydrożne drzewo.

W wyniku zderzenia kobieta i 20-letni pasażer, mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego  zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na obserwacji.
Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że oboje byli trzeźwi.
Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny  i dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie pomoże ustalić dokładne okoliczności i przyczyny  zdarzenia.

POLICJA

7 KOMENTARZE

    • jeśli pasażer jest pijany podejmowane są czynności mające na celu wyjaśnić czy pasażer rzeczywiście był pasażerem.

  1. Niech sie cieszy pasażer że przeżył
    Po tym jak auto wyglądało można wnioskować że nie miał pasów bo inaczej miałby roztrzaskaną miednicę

    • nie znam nikogo, komu pasy połamałyby miednicę. za to znam ludzi, którzy przez niezapięte pasy łamali sobie nosy i wybijali zęby o kierownicę, łamali czaszki o szybę. znałem też jednego, który wypadł przez szybę wprost pod ciężarówkę. co do samego wypadku: łuk i pewnie nienajlepszej jakości nawierzchnia, lekkie auto z kiepską przyczepnością, możliwe, że wybite zawieszenie, niedoświadczony kierowca. dużo nie trzeba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here