[FILM] Film o 60-letniej działalności naszego Szpitala

14

2013-10-22Zapraszamy do obejrzenia.

14 KOMENTARZE

  1. [size=20]No rewelacja!!! Miodzio !!! Tylko, że "żeczywistość" dla pacjenta jest zupełnie inna. Proszę zapytajcie Pana Dyrektora o wysoko wykwalifikowany personel w Oddziale Wewnętrznym, czy Oddziale Chirurgii – no normalnie przerost zatrudnienia lekarzy, a Doktory tylko czekają i wyłapuja pacjentów z ulicy, aby ich wyleczyć. Za to sukces medialny jest na youtube – chwała Panom Dyrektorom (d/s medycznych też ), chwała dwum baranom przed szpitalem.[/size]

  2. A czy Pan doktor Kozak nie powinien być również uwidoczniony na tym filmie. Przez tyle lat pracy w szpitalu zrobił bardzo dużo dla pacjentów. Przedewszystkim ceniony jest przez ludzi do dziś za to to jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem , wrażliwym na krzywdę ludzką.Przykro że nie zobaczyłem go w tym filmie.

  3. Pan Kozak był w tym czasie w Leśnej Górze (tej z serialu) na kursie dot. uprzejmego traktowania pacjentów -tych na Izbie Przyjęć, a nie tych, którzy mu słono płacą za tę "wrażliwość na krzywdę ludzką".

  4. chyba prawda wypowiedzi # 8 bo wlasnie tak zostalem potraktowany rok tamu I pomyslalem ze to juz nie ten pan Kozak lata do tylu bardzo a bardzo sie zmienil chyba wiele osob wie obysmy byli zdrowi .

  5. To jest jakiś koszmar.W tym szpitalu od kilku lat nie było podwyżek dla personelu .Pielęgniarka po studiach dostaje najniższą krajową .Omijać szerokim łukiem.

  6. to woła o pomstę do nieba, że jeszcze personel pielęgniarski wewnętrznego nie oczyszczono z pielęgniarek ktore minęły się z powołaniem. Tak panie dyr. nieładnie ukrywać czyjeś chamstwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here