Turniej Młodzików i Juniorów w badmintonie

3

17.09.2012r.


————————————————————————————————-


W Ropczycach rozegrany został drugi w tym sezonie Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów w badmintonie. Bardzo dobrze spisali się w nim młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba.

W grze mieszanej na piątym miejscu uplasował się mixt Ernest Ścipień (MKS Stal Nowa Dęba) / Aleksandra Białek (UKS Start Widełka). Jeszcze lepiej spisali się młodzicy. Pierwsze miejsce w grze pojedynczej chłopców po znakomitej grze wywalczył Patryk Kopeć (MKS Stal Nowa Dęba), który w pojedynku finałowym po dramatycznej i stojącej na niezwykle wysokim poziomie grze pokonał wyżej notowanego Macieja Wadowskiego (AZS AGH Kraków) 2:1 (17:21;21:18;21:19).

W grze podwójnej dziewcząt pierwsze miejsce wywalczył debel Beata Mycek (MKS Stal Nowa Dęba) / Magdalena Golenia (UKS Sokół Ropczyce).

W grze pojedynczej dziewcząt drugie miejsce wywalczyła Natalia Róg, a w grze mieszanej wspólnie z Rafałem Lejko wywalczyli trzecie miejsce.


Ekipa badmintonistów Stali Nowa Dęba i UKS Trójki Tarnobrzeg.

W sumie badmintoniści z Nowej Dęby pięć razy stanęli na podium dla zwycięzców: dwa razy na jego najwyższym stopniu, dwa razy na drugim i raz na trzecim. Na podkreślenie zasługuje fakt, że Natalia, Beata i Rafał są jeszcze młodzikami młodszymi, a Patryk Kopeć po raz drugi z rzędu został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju badmintonowego.


———————————————————————–

3 KOMENTARZE

  1. Hura! Wreszcie kolejny turniej! W tem tabor pakuje, kolegów cyganów, paletki i gitary ! Niech tylko ktoś spróbuje z nami wygrać, ostrzegam, że ta ręka jest ciężka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here