[FILM] Przejazd wojsk amerykańskich z rampy na poligon

5


Jednocześnie informujemy, że w okresie od 1 do 31 lipca na poligonie wojskowym w Nowej Dębie prowadzone będą ćwiczenia i strzelania z użyciem ostrej amunicji. Dotyczy to również dni wolnych i świątecznych. W związku z tym przypomina się o bezwzględnym zakazie wstępu na teren poligonu. O zakazie informują tablice ostrzegawcze, maszty z kulami i oznakowane szlabany zamykające wjazd na drogi poligonowe. Nieprzestrzeganie zakazów w ubiegłych latach było przyczyną wielu tragedii, najczęściej z udziałem dzieci i młodzieży. Ostrzegamy, że teren poligonu jest stale patrolowany przez Żandarmerię Wojskową, a osoby łamiące zakaz podlegają karom administracyjnym, w tym finansowym.

5 KOMENTARZE

  1. Przejechało trochę złomu. Szumu i alarmu? Przejazd wojsk amerykańskich z rampy. Czy widzieliście kiedyś przejazd wojsk polskich tą samą trasą. Było na co popatrzeć. A to dziadostwo ? Co pokazało ?

    • Pokazało że złom nie był w stanie pokonać trasy rampa-poligon.Hammmer na sztywnym holu dobitnym tego przykładem.Ebać jankesów!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here