Finał Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie w Nowej Dębie

0

W Nowej Dębie z udziałem 16 najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców szkół średnich województwa podkarpackiego rozegrany został finał Wojewódzkiej Licealiady (Drużynowe Mistrzostwa Szkół Średnich) w badmintonie. Zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie, kolebce nowodębskiego badmintona.
Jak na gospodarzy przystało bardzo dobrze spisały się drużyny dziewcząt i chłopców, uczniów Zespołu Szkół Nr 2.
W kategorii chłopców drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła drużyna w składzie: Ernest Ścipień, Patryk Róg i  Dominik Dąbrowski.
W kategorii dziewcząt trzecie miejsce i brązowy medal wywalczyła drużyna w składzie: Natalia Róg, Żaneta Żarkowska i Magdalena Kopeć.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że tylko Zespołowi Szkół Nr 2 w Nowej Dębie udało się wprowadzić na podium zespoły dziewcząt i chłopców.
Cała impreza tradycyjnie miała wzorową oprawę logistyczną, sędziowską i organizacyjną, a wszystkie pojedynki toczyły się w rytm stonowanej muzyki świąteczno – mikołajkowej.Wszyscy uczestnicy byli pod dużym, pozytywnym wrażeniem rozmachu organizacyjnego, jaki organizatorzy włożyli w przygotowanie tego finału, co podkreślali na każdym kroku.Cały finał zakończył się dużym sukcesem sportowym i organizacyjnym gospodarzy.
Na zdjęciach: zwycięskie zespoły dziewcząt i chłopców wraz z opiekunami: Ryszardem Szafranem (dziewczęta) i Tomaszem Zieroldem (chłopcy) Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie w finale Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here