[FOTORELACJA] WOŚP w Nowej Dębie

27

13-01-2013

Po wstępnym podliczeniu pieniędzy z puszek przez pracowników Banku Pekao S.A. uzyskano kwotę 19.171,66 zł., dodatkowo waluty: 4 hrywny ukraińskie, 18.82 euro, 5 funtów, 100 dolarów singapurskich oraz kilka innych monet. Po zamianie obcych walut podamy pełną sumę zebranych pieniędzy przez sztab w Nowej Dębie. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom


TOMASZ LICAK

27 KOMENTARZE

 1. Raz na jakiś czas kupuje się "unikalne urządzenie". Guru odżałuje trochę kasy i szarpnie się na "pierwsze w Polsce
  " płuco-serce, czy coś równie efektownego i cieszy się Polska, jak Etiopia, że misjonarze paciorki przywieźli. Wtedy podjeżdża nadpalony wóz transmisyjny TVN i filmuje skądinąd Bogu ducha winne dziecko i naturalnie wdzięczną mamusię. Obie cieszą się życiem i daj im boże na wieki, tylko w tym samym czasie z Centrum Zdrowia Dziecka, bocznymi drzwiami z oddziału onkologii wywozi się zwłoki dzieci, którym kabotyn Arłukowicz oferuje skoki na linie zamiast chemii refundowanej.

  więcej [url]http://marucha.wordpress.com/2013/01/09/i-jak-co-roku-o-owsiaku-a-on-sie-smieje-z-glupich/#more-29223[/url]

 2. Nic mnie tak nie w…wia jak nasze polskie narzekanie , na wszystko.
  Nic mnie tak nie w…wia jak nasze polskie marudzenie,bark wiary ,ze ktoś coś robi za darmo.
  To przecież w waszych polskich,katolickich łbach sie nie mieści ,że sztab orkiestry pracuje za darmo,ze dzieciaki nic z tego nie maja, że dorośli w naszej mieścinie robią to za darmo.
  Wszędzie widzicie podteksty.
  A nie muszisz "dawac " Owsiakowi ,mozesz dawac wszystkim innym ale po co narzekać ,że Owsiak szuja w ten sposób dowalasz wszystkim wolontariuszom zaangazowanym w orkiestre

 3. Dobra podpowiedz ,wolentariusze gdyby wiedzieli ze Klaudia Pajak z Zabrza potrzebuje ich wsparcia byli by bardziej szczesliwi ,bo Owsiak i tak sie na chapal i berz tych 20 tys. wyzyje

 4. Ciekaw jestem czy w finalnym bilansie koszty organizacji wośp w nowej dębie wyrównały się z uzbieranymi w puszkach pieniążkami.
  Nic nie mam do tej imprezy ale nie rozumiem całej tej organizacji , jak to jest ? Czy wypożyczenie sceny, sprzętu, opłacenie artystów, koordynatorów itp. nie przerosło kwoty uzbieranej przez wolontariuszy ? Czy te dane są jawne ?

 5. do av,
  A mnie nic tak nie dołuje w ludziach jak obwinianie za wszystko katolików..
  Nie ważne kto pisze posta. Jeśli ktoś nawala na Owsiaka to musi być od razu katol-matoł.
  a że jest brak wiary że ktoś coś robi za darmo to nie dziw się.
  Zresztą tutaj tylko ludzie pytają o to czy ktoś kase brał a nie rzucają oskarżenia jak Szanowny Pan.
  Drzazgę w mym oku mam?

 6. Pierdy, pierdy, pierdy – szkoda czasu na te szopki. Huczna impreza – tylko każdy zapomina że połowa tych zebranych pieniążków posłuży cwaniakom bardzo dobrze żyć do następnego wielkiego finału. Popatrzcie sami kto w polsce kieruje fundacjami – żona byłego prezydenta, żona właściciela Polsatu, żona właściciela TVN itp itd, itp. Oni zgarniaja kasę , a wy macie dobre samopoczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here