Stal Cup 2014 – już w sobotę!

15


15 KOMENTARZE

    • Gdybym przegrał dwoma głosami to bym domagał się ponownego liczenia głosów. Zwłaszcza, że w tej komisji było baaardzo dużo głosów NIE WAŻNYCH. Możliwe, że odstrzelono głosy Diektiarenki. Stasiak w TBG-u tak właśnie zrobił i liczą głosy jeszcze raz. Może się okazać że to on wejdzie do II tury na prezia a nie Mastalerz, czego mu z całego serca życzę.

    • Zawsze może ale raczej tak nie będzie, a głosów nieważnych najwięcej było w głosowaniach do Sejmików i Rad Powiatu ze względu na kilka stron i oddzielne karty dla każdej listy

    • Przegrana boli ale bez przesady. Komisja liczyła te głosy kilka razy bo wiedziała że będą takie zarzuty. Nie jesteście wyjątkowi i przegrać możecie, a przegrywać też trzeba umieć i przyjmować porażki z honorem!!!!!!!

    • O witamy pana/panią z komisji. A jest Pani w stanie wyjaśnić jak to możliwe że ludzie dostawali więcej kart do głosowania niż powinni dostać?? Osobiście znam dwa takie przypadki. Ile było takich przypadków o których nie wiem ani ja, ani społeczeństwo???

    • Rewelacje mogą głosić ale CKW zarządziła ręczne sporządzanie protokołów więc bez paniki. Głosy w komisjach zostały policzone i tylko kwestia sposobu wpisania do protokołu i tylko takiego który został podpisany przez członków komisji, którzy swoim podpisem potwierdzają prawidłowość wyborów. Walka polityczna jest na całego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here