Garda na turnieju w Łęcznej

4

Na początku kwietnia 2016r w Łęcznej odbył się I Turniej o Puchar Prezesa Zarządu Lubelskiego Węgla.Do rozgrywek zgłosiło się 26 zawodników z 6 klubów: Hetman Zamość, Avia Świdnik, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Kalina Lublin, Berej Boxing Lublin, Gwarek Łęczna i Garda Nowa Dęba.

Walki były bardzo emocjonujące, od pierwszej rundy obudziły ducha walki wśród zawodników oraz zdrowy doping wśród kibiców. Garde Reprezentowali Patryk Róg w kategorii kadet do 75 kg i Jacek Duda w kategorii Kadet +80 kg. Patryk w swoim debiucie na ringu boksował z Jakubem Walkowiak (Gwarek Łeczna) Pomimo dobrej walki i celniejszych ciosów wykonaniu Patryka sędziowie orzekli przegraną na punkty. Naszym zdaniem sędziowie trochę przychylniej patrzyli na zawodnika z miejscowego klubu. Pomimo porażki Patryk zaprezentował sie bardzo dobrze na tle bardziej doświadczonego rywala. Natomiast Jacek Duda skrzyżował rękawice z Dawidem Zuszymanem z Hetmana Zamość. Można powiedzieć ze przeciwnik nie był zbyt wymagający Jacek wykorzystał swoja przewagę fizyczną i zakończył pojedynek w 2 rundzie przez TKO.

Niedługo Mistrzostwa Polski FULL CONTACT KICKBOXING
GAR DA

4 KOMENTARZE

  1. Gratulacje chłopaki ,plus jeszcze spoko napisany artykuł widać ze trener pisał to co myślał a nie ze oszukuje ze jakiś wymagający rywal itp. (to nie sarkazm)

  2. https://www.facebook.com/FrontOcaleniaDopelniacza/?fref=ts
    Rozumiem, że istotą tego turnieju nie są dywagacje lingwistyczne, ale powinno być: dyplom dla (kogo?) Jacka DUDY, dyplom dla (kogo?) Patryka ROGA. Albo tak zmienić treść dypomu żeby nie odmieniać nazwisk. Osoba 'wypisująca’ te dyplomy przewnie ściągała na kartkówkach z odmiany rzeczownika przez przypadki. Szanowny organizatorze, koniugacja nazwisk i fleksja to tematy, które powinieneś sobie przyswoić przed kolejnymi zawodami. Może się przydać.
    Swoją drogą wielkie gratulacje dla chłopaków za serce do walki. Niezależnie od poziomu wyszkolenia przeciwników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here