Grand Prix Polski w badmintonie w Suwałkach

2

W dalekich Suwałkach rozegrany został kolejny turniej badmintona z cyklu Grand Prix Polski w kategorii juniorów młodszych i młodzików młodszych. Turniej został rozegrany w silnej obsadzie międzynarodowej z udziałem czołówki polskich badmintonistów w tych kategoriach wiekowych oraz zawodniczek i zawodników z Białorusi i Litwy. Rewelacyjnie spisał się w tych zawodach młody badmintonista Stali Nowa Dęba, junior młodszy Patryk Kopeć. W grze mieszanej Patryk mając za partnerkę Agnieszką Szymaszek (UKS Orbitek Straszęcin) w doskonałym stylu zwyciężyli, pozostawiając w pokonanym polu wiele czołowych polskich mixtów. W finale po koncertowej grze pokonali mixt: Jakub Gireń (Technik Głubczyce) / Weronika Kościółek (Technik Głubczyce) 2:0 (21:9;21:15). W grze podwójnej juniorów młodszych debel Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba) / Paweł Kopański (UKS Start Widełka) wywalczył trzecie miejsce. Dobrze w tych zawodach spisali się również młodzicy młodsi Stali Nowa Dęba. W grze podwójnej chłopców na miejscu czwartym uplasował się debel młodzików młodszych: Jakub Suszyński (Stal Nowa Dęba) / Szymon Piekarz (UKS Orliki Ropica Polska). W grze mieszanej młodzików młodszych na miejscu szóstym uplasował mixt Stali Nowa Dęba: Jakub Suszyński / Klaudia Kostrzycka. W grze podwójnej młodziczek młodszych na miejscu piątym uplasował się debel dziewcząt: Klaudia Kostrzycka (Stal Nowa Dęba) / Paulina Cios (UKS Kiko Zamość). Był to kolejny już w tym sezonie znakomity występ badmintonistów z Nowej Dęby, świadczący o tym, że nowodębska myśl szkoleniowa ciągle jest w badmintonowej czołówce Polski.


Na zdjęciu na najwyższym stopniu podium mixt: Patryk Kopeć (Stal) i Agnieszka Szymaszek (Orbitek) oraz Patryk Kopeć i Paweł Kopański (Start Widełka) na 3 stopniu podium.

2 KOMENTARZE

  1. Brawa dla Szurgocińskiego za zdyskwalifikowanie konkurencji w konkursie na Dyrektora Sosir,powodzenia nieroby jebane wraz z wszystkimi przydupasami,Adamie jaki ty masz stres żeby o nim mówić ludziom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here