Akcja ZNICZ w gminie Nowa Dęba

28

25-10-2012

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, rozpoczną się policyjne działania \”ZNICZ 2012\”. Nad bezpieczeństwem na drogach czuwać będą policjanci wspomagani przez inne służby. Działania rozpoczną się w dniu 31 października i prowadzone będą do 4 listopada br.

W dniu Święta Zmarłych i w okresie poprzedzającym święto na terenie powiatu tarnobrzeskiego oraz w mieście Tarnobrzeg w okolicach cmentarzy znajdujących się w rejonie dróg krajowych i wojewódzkich planowane jest ustawienie znaków \”ograniczenie prędkości\”, „zakaz zatrzymywania się\” i \” zakaz wyprzedzania\”.

droga krajowa nr 9 na odcinku Tarnowska Wola, gmina Nowa Dęba – wzdłuż drogi znajduje się chodnik umożliwiający bezpieczne poruszanie się pieszych na trasie do cmentarza. Jako miejsce parkingowe przeznaczony zostanie jeden pas ruchu na drodze powiatowej w kierunku m. Alfredówka oraz częściowo pobocze. Nie ma wyznaczonych miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych. Na wysokości cmentarza obowiązywać będzie znak drogowy B- 36 \”zakaz zatrzymywania się\” oraz B – 25 \”zakaz wyprzedzania\”.

W miejscowości Jadachy na obszarze niezabudowanym na drodze krajowej nr 9 obowiązuje obecnie zakaz \”zatrzymywania się\”. Postój pojazdów będzie odbywał się na placu obok cmentarza, jak i na jednym poboczu drogi dojazdowej. Ruch pieszych uczestników ruchu odbywać się będzie po chodniku. Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkości 50 km/h. Nie ma wydzielonych miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

cmentarz parafialny w miejscowości Chmielów znajduje się przy drodze powiatowej nr 1110R. Postój pojazdów będzie odbywał się częściowo na terenie cmentarza oraz na poboczu wzdłuż jego ogrodzenia. Na czas prowadzenia działań obowiązywał będzie znak „zakaz zatrzymywania się\” na długości od wiaduktu do przejazdu kolejowego.

Policja

28 KOMENTARZE

 1. [b][i][u]jak moze wygladac akcja znicz? ze policja kupuje znicze? ja tez kupuje i nie robie halo z tego, poza tym moje audi Q 7 zaparkuje gdzie tylko bede chcial[/u][/i][/b]

 2. Admin nie ma jeszcze takiego swięta jak [b]święto zmarłych!!!!!!!![/b] jest WSZYSTKICH SWIĘTYCH i DZIEŃ ZADUSZNY. gdzieś ty chodził do szkoły. co to za portal. skąd się biorą tacy admini.

 3. Najpierw trzeba nauczyć się CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM by kogokolwiek poprawiać. Admin nie jest autorem tekstu lecz jest nim Policja. To jest komunikat medialny. I co ? Gdzieś ty chodził do szkoły? Co to za internauta co nie umie czytać ze zrozumieniem? Skąd się biorą tacy internauci? Kolejna sprawa, że nazwa Święto Zmarłych utrwaliła się w świadomości wielu osób nie będących katolikami, jako kościelna nazwa uroczystości liturgicznej: Wszyscy Święci. Troszkę szacunku i tolerancji dla innych religii.

 4. [quote]tYLKO MI SIE RATUSIKI nie awanturowac na sesji w dniu 29-10 w kwesti podzialu OKREGOW WYBORCZYCH Pfft[/quote]

  Ciekawe jak zagłosują radni z miasta. Mam nadzieję, że ludzie dowiedzą się KTO I JAK GŁOSOWAŁ. Oj będzie się działo. Okaże się kto jest za miastem a kto ślepo za Ordonem.

 5. Tylko Ratusz będzie walczył o interes miasta? A Pan Gazda będzie siedział cicho? Pani Mroczek będzie siedziała cicho? Pan Serafin, Flis też zamilknie? Przecież ludzie ich wybrali by byli lojalni wobec wyborców a nie wobec dziwnych zagrywek Ordona. Więc jako mieszkaniec liczę na to, że Pan Gazda i reszta wymienionych radnych będą bronić interesu miasta.

 6. Ja jako mieszkaniec nie będę więcej głosował na Pana Gazdę jeśli zdradzi miasto. I będę namawiał do tego wszystkich moich znajomych. Panie Gazda! Liczymy na Pana!

 7. Nawet zwolennicy Ordona typu nr15 i 17 (po pisowni widać że ta sama postać) wiedzą że poparcie Ordonowi leci na łeb na szyję więc trzeba pobawić się okręgami byle to biedne miasto do końca usidlić… eh szkoda Nowej Dęby.

 8. Panie Gazda!
  Pani Mroczek!
  Panie Serafin!
  Pani Drągowska!

  Czy zagłosujecie w interesie miasta Nowa Dęba czy tak jak zażyczył sobie Wiesław Ordon? Miasto na Was liczy! Pokażcie że jesteście niezależnymi radnymi, których głównym celem jest dobro miasta i gminy Nowa Dęba!

 9. Nie rozumiem dlaczego Admin nie reaguje na posty raczej nie na temat akcji ZNICZ. W innych artykułach był na tym punkcie bardzo wrażliwy. Czyżby tym razem pisanie nie na temat jest mu na rękę. Jak to jest Panie Adminie???

 10. Same kłótnie waśnie i sprzeczki, to już chyba nasza narodowa przypadłość, tak samo jak rozgrzebywanie historii .
  Pora się obudzić nie najesz się wczorajszym obiadem , myśl co jutro zjesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here