Hendrix i h. R. A. B. I. A. zagrają w Nowej Dębie!

17

12-01-2011r.


HENDRIX ŻYJE!…i ZAGRA w NOWEJ DĘBIE!

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
AN AMERICAN IN NEW DĘBA…

HENDRIX ŻYJE!

…i ZAGRA PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!
…3 MAJA 2012 r. w NOWEJ DĘBIE!


Leon Hendrix (ur. 13 stycznia 1948) jest młodszym bratem gitarzysty Jimiego Hendrixa. To gitarzysta, autor piosenek, bardziej znany z wykonywania utworów swojego sławnego brata. Jego zespół o nazwie Leon Hendrix Band wydał jeden album „Keeper of the Flame”. Występował również z zespołem Magic Carpet Ride. Wszystkie swoje utwory Leon poświęca swojemu bratu bo chce, by Jimi był wiecznie żywy.
Przez wiele lat Leon Hendrix był rysownikiem w the Boeing Company. Ojciec szóstki i dziadek czterech wnucząt żyje z muzyki i sztuki.

3 maja 2012 r. o godz. 20 na sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury (Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2) zespół wystąpi w składzie:
Leon Hendrix – voc., guit.
Chaz dePaolo – guit., voc
Łukasz Gorczyca – bass
Tomasz Dominik – perkusja

Bilety w sprzedaży od 16 stycznia 2012 r.
Cena biletu: przedsprzedaż – 50 zł, w dniu koncertu – 70 zł.

Informacje o rezerwacji pod nr tel.: 15 846 24 10.

ZAPRASZAMY do nowo wyremontowanej sali widowiskowej, gdzie wspaniałej muzyce będą towarzyszyć niesamowite efekty świetlne i cudowna jakość dźwięku!

——————————————————-

Z \”MUST BE THE MUSIC\” DO NOWEJ DĘBY! h. R. A. B. I. A. 14 lutego w SOK!

14 lutego o godz. 19 w Samorządowym Ośrodku Kultury zagra zespół h. R. A. B. I. A.

Sami muzycy określają swoją muzykę jako \”histerycznie rytmiczną alternatywę bardzo intensywnie abstrakcyjną\”. Zespół powstał z inicjatywy „hRABIEGO” (Adrian Markiewicz) oraz Tomka Dzienia w 2009 roku. Po wielu zmianach personalnych udało się wreszcie ustabilizować sytuację, i część muzyków z aktualnego składu wreszcie na stałe zagościła w zespołowych okopach, a po próbach bunkrowych wspierają resztę w zbrojnym ataku na uszy i umysły polskiego słuchacza. Muzyka formacji to przełamujące bariery połączenie różnych gatunków, zaangażowanych tekstów, świetnego brzmienia oraz świeżego nasyconego ambicją i eksperymentalizmem podejścia do formy.


Pod szyldem „h.R.A.B.I.A.” swój pierwszy występ zespół dał 29 sierpnia na „XIV Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską ORANŻERIA 2009” otrzymując wyróżnienie specjalne i zaproszenie na Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA 2010. Drzwi do zaprezentowania się szerszemu gronu, otworzył mu telewizyjny program stacji Polsat, \”Must Be The Music – Tylko Muzyka\”, gdzie zespół zrobił furorę utworem \”Warszafka\”, wzbudzając w ludziach z całej Polski przeróżne uczucia, przekładające się na niezwykle ożywione i zacięte dysputy. Zespół w półfinale programu zaprezentował jeszcze utwór \”Cham\”, który również został bardzo przychylnie odebrany przez publikę.
Jeżeli pragniesz poczuć hrabiowską muzykę i energię płynącą od wykonujących ją ludzi, przyjdź na ten koncert :)

Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.
Bilety można kupować od 16 stycznia 2011 r. w kasie SOK.

Informacje o rezerwacji pod nr tel: 15 846 24 10.

ZAPRASZAMY do nowo wyremontowanej sali widowiskowej, gdzie wspaniałej muzyce będą towarzyszyć niesamowite efekty świetlne i cudowna jakość dźwięku!

SOK

17 KOMENTARZE

  1. Elvis i Majkel też zagrają? :) Fajne koncerty mogą być, przy okazji się okaże (pewnie jeszcze w komentarzach), czy nowodębianie są skłonni płacić za kulturę…

  2. Dużo więcej płaciłem za bilety na koncerty i nie narzekam a że takie wydarzenie w naszych skromnych progach będzie to warto będzie tam być:)Pozdro

  3. do #6
    Mi się wydaje, że jednak pójdę na Hendrixa. Nie słyszałem o czymś takim jak "henrix", w tytule jest zapewne literówka. Ale co ja tam wiem… Przecież Ty go słuchasz od urodzenia

  4. Posłuchajcie na you tubie jak braciszek Hendriksa gra jak to się wam podoba to jesteście głusi, hrabia? dużo lepiej nie wypada ale jak ktoś lubi kabaret to ok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here