Honda wjechała do rowu. Kierowca zasnął za kierownicą

8

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Tarnowskiej Woli na drodze krajowej nr 9 relacji Radom – Rzeszów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 51-letni mieszkaniec Warszawy zasnął za kierownicą hondy, zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. W samochodzie jechało trzech pasażerów. Mężczyźni trafili do szpitala. Ich obrażenia okazały się niegroźne.

Do zdarzenia doszło dziś po godz.8., w Tarnowskiej Woli (gmina Nowa Dęba). Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że 51-letni mężczyzna kierując hondą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do rowu. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaśnięcie kierowcy podczas jazdy. W samochodzie podróżowało trzech pasażerów w wieku 46, 60 i 67 – lat. Ranni mężczyźni trafili do szpitala, ich obrażenia okazały się niegroźne.

51-letni kierowca hondy był trzeźwy. Policjanci prowadzą dalsze czynności wyjaśniające

——————————————
Głosuj na PiS

mrozowicz radosław

8 KOMENTARZE

  1. Do autora tekstu .Coś się tak przyssał do Tarnowskiej woli jak wypadek miał miejsce w Jadachach. Czy aby nie prześladuje cię sama myśl TARNOWSKA WOLA.A to już jest chorobliwe.Więc może zadbaj o swoje zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here