I sesja inaugurująca VII kadencję Rady Miejskiej

37

 

 

 

POSTANOWIENIE Nr 229/2014

KOMISARZA WYBORCZEGO w TARNOBRZEGU

z dnia 25 listopada 2014 roku

w sprawie zwołania sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie w celu złożenia ślubowania przez radnych jak i burmistrza wybranych w głosowaniu w dniu 16 listopada 2014 r.

Na podstawie art. 167 § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) oraz art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2013 r. poz. 594 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą o samorządzie gminnym”, postanawiam, co następuje:

§ 1

1. Zwołać sesję Rady Miejskiej w Nowej Dębie w celu złożenia ślubowania przez radnych Rady Miejskiej w Nowej Dębie i Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba wybranych w głosowaniu w dniu 16 listopada 2014 r..

2. Sesja odbędzie się w dniu 1 grudnia 2014 r. o godz. 16:00 w sali nr 112 Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, ul. Żeromskiego 2.

3. Ustalić porządek sesji, jak w załączniku do niniejszego postanowienia.

§ 2

1. Postanowienie podlega opublikowaniu w Biuletynie Informacji Publicznej oraz przekazaniu do stosowania radnym Rady Miejskiej w Nowej Dębie i Burmistrzowi Miasta i Gminy Nowa Dęba.

2. Postanowienie stanowi podstawę do uzyskania zwolnienia z zakładzie pracy na podstawie art. 25 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym.

§ 3

Postanowienie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Załącznik do postanowienia Nr 229/2014

Komisarza Wyborczego w Tarnobrzegu

z dnia 25 listopada 2014 r.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji przez najstarszego wiekiem radnego obecnego na sesji

2. Złożenie ślubowania przez radnych Rady Miejskiej w Nowej Dębie wybranych w głosowaniu w dniu 16 listopada 2014 r.

3. Wybór Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowej Dębie

4. Złożenie ślubowania przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba wybranego w głosowaniu w dniu 16 listopada 2014 r.

5. Zamknięcie obrad sesji

 

 

 

 

37 KOMENTARZE

 1. Ciekaw jestem czy przyjdzie na sesję przegrany by przeprosić za nekrolog i kukłę .
  Człowiek z honorem powinien udać się na sesję pogratulować zwycięzcy i przeprosić.
  Nie zajął fotela w gminie i nawet nie jest radnym, podwójnie przegrany
  Tak to jest jak się w życiu nie kieruje swoim umysłem a słucha się doradców.

  • A jak mógł zostać radnym jak startował na burmistrza? :) i za co ma przepraszać? Jest wolność słowa chyba że coś mnie ominęło :)

  • Uwielbiam czarny humor, ale nekrolog gminy to była przesada. Pan Marek przegrał właśnie przez takie „akcje”. Typowy styl Pis-u.Pokazać złe cechy oponenta zamiast pokazania swoich dobrych.

  • Cztery lata temu pisalem na tym portalu ze zwyciestwo Ostapki na Radnego to wypadek wyborcow przy glosowaniu, i co czy sie mylilem?,sam sie teraz dziwie jak moglem tak trafnie napisac,ale to pewnie byl brak dlugopisow i zapalniczek a dobil go nekrolog i nie pomogla agitacja samej przewodniczacej Komisji Gminnej

  • Na to przyjdzie czas, przyjdzie czas,przyjdzie czas,wiec nie wscikaj sie, przyjdzie czas,przyjdzie czas,a doczekasz sie

 2. Uprzejmie informujemy mieszkańców, że w dniu 1 grudnia 2014 roku (poniedziałek) o godz. 13.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 4 sala 19 odbędzie się pierwsza Sesja Rady Powiatu Tarnobrzeskiego V kadencji.

  • stefa gdybys sluchala uchem a nie brzychem to by do ciebie dotarlo ze falszerstwo nie dotyczylo podkarpacia a tam gdzie wygralo PSL,tak wiec Ordon dostal te glosy calkiem legalnie bo tu nic PO i PSL nie moglo zdzialac

 3. La Boga ratusiki przestaly szczekac a nawet wyc,La Boga Ordon dzisiaj obejmuje RZADY, La Boga ze strachu kawki uciekly z Miasta,La Boga co to bedzie o La Boga ratusiki snuja sie po Miescie takie smetne, o La Boga co to bedzie bo idzie zima o La Boga

  • Jakiś typek na RKL-owskich blachach stracił panowanie nad kierownicą jak wracał z roboty i wjechał czołowo w Mareczka, ale widziałem że nikomu nic nie było wszyscy chodzili i bez krwi było. Także Mareczek dalej będzie uprawiał swoją twórczość. A było tak blisko żeby przestał. Trudno.

  • Niestety emeryci głosowali jak sukienki chcieli
   i niestety nie poparli jednego mocnego kandydata (nie Sudoła) i kolejne lata dęba będzie kopana w ….

   zapomnijcie o drodze na zakłady, zapomnijcie o inwestycjach przyciągających inwestorów – owszem będą ale w Gorzycach i Baranowie, Grębowie

   Ale wpisuje się to idealnie w obraz podkarpacia gdzie zawsze wygrywa pis i zawsze od centralnej władzy dostaje ochłapy
   a później narzekanie jak to źle

   A na tace trzeba dać oj trzeba

   ciemnogród po prostu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here