II TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI W NOWEJ DĘBIE 13-16.02.2014

4

2014-01-25

Polski Związek Bokserski oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski informują, że II Turniej Grand Prix 2014 odbędzie się w Nowej Dębie w dniach 13-16 luty 2014r.

W najbliższym czasie ukaże się Komunikat Organizacyjny opisujący szczegóły dotyczące rejestracji zawodników oraz program zawodów. Turniej odbędzie się zgodnie z regulaminem Turnieju Grand Prix zatwierdzonym uchwałą Zarządu Polskiego Związku Bokserskiego. Już teraz, w kwestiach organizacyjnych, informacje można uzyskać pod numerem tel: 605 999 620, Maciej Dziurgot – V-ce Prezes POZB

Źródło: Polski Związek Bokserski

WIĘCEJ INFORMACJI PODAMY NIEBAWEM


——————————————————————————————————–
Witaj! Mam na imię Kacper. Urodziłem się w Nowej Dębie z bardzo rzadkim i wyjątkowo złośliwym nowotworem tkanek miękkich i kości . Żeby ratować moje życie moi rodzice musieli podjąć najtrudniejszą decyzję w ich życiu – musieli wyrazić zgodę na amputację mojej lewej nóżki. Chirurgom udało się uratować jedynie udo, resztę nóżki niestety straciłem. Potrzebuję Twojej pomocy!

KLIKNIJ NA OBRAZEK ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

4 KOMENTARZE

  1. Ordon pomimo zasięgu rąk nie ma szans z masą Ostapki. To inna kategoria wagowa. Ostapko przyjmuje dużo ciosów na korpus i jest wytrzymały natomiast Ordon jest niegroźny w starciu bezpośrednim.

  2. Ciekawe byłoby starcie Zygmunt Żołądź vs Bogdan Tomczyk. Obaj mają wąsy. To byłby dobry pojedynek o zwycięstwie którego zadecyowałaby siła przebiegłości. Jak mówią komentatorzy sportowi tej kategorii ciężko pozbawić boksera Zygmunta pasa mistrzowskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here