II TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA

18

20-10-11r.


Towarzystwo Kultury Powszechnej RATUSZ oraz Klub Sportowy POGOŃ Nowa Dęba zapraszają do udziału w II Turnieju Niepodległości w Piłce Nożnej Halowej o PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO!

Turniej ma wymiar nie tylko sportowy ale również patriotyczny. Naszym celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży pozytywnych wartości. – mówi prezes nowodębskiej Pogoni Wojciech Bulanowski.

Warto podkreślić, że w zeszłym roku impreza cieszyła się olbrzymią popularnością. W sportowej rywalizacji wzięło udział 80 zawodników skupionych w 8 drużynach i ponad 200 kibiców którzy po brzegi zapełnili halę sportową Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Dębie. Rozgrywką towarzyszyła patriotyczna oprawa: hala ozdobiona była chorągwiami historycznymi, a dzieci otrzymały biało-czerwone flagi i czapeczki.

Dodatkową atrakcję przygotowano dla przybyłych na halę pań. Mogły one zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności strzelając „karniaka” Marszałkowi Województwa.

Chcemy by ten Turniej wpisał się w tradycje nowodębskich obchodów Święta Niepodległości. My Polacy nawet święta radosne obchodzimy z poczuciem smutku a przecież 11 listopada powinien być dniem radosnym. Po 123 latach zaborów nasz kraj odzyskał wolność. Jest więc z czego się cieszyć.– mówi Marek Ostapko z Ratusza.PYTANIA ORAZ ZGŁOSZENIA do udziału w Turnieju prosimy kierować pod e-mail/ nr telefonu:
pogon-nowadeba@wp.pl / 608-383-180


TKP RATUSZ
SKF \”POGOŃ\” NOWA DĘBA


——————————————————————————————————————-

Hymn Stowarzyszenia POGOŃ NOWA DĘBA:

Ciekawostką a zarazem ważną informacją dla sympatyków nowodębskiej POGONI jest fakt, iż Pan Krzesimir Dębski Wyraził zgodę na wykorzystanie utworu jako HYMNU POGONI za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i POZDRAWIAMY TAK ZNAMIENITEGO KOMPOZYTORA !!!!!


18 KOMENTARZE

 1. Uprzejmie informujemy, że arkusz zgłoszeniowy oraz inne dokumenty w tym przepisy FUTSALU są do pobrania na stronie Stowarzyszenia Sportowego POGOŃ NOWA DĘBA link
  [url]http://pogon-nowadeba.futbolowo.pl/news,1217477,2-turniej-niepodleglosci-o-puchar-marszalka-wojewodztwa-podkarpackiego.html[/url]

 2. Uprzejmie informuję, że chęć udziału w turnieju wyraziły drużyny:
  1. RESACO Nowa Dęba.
  2. ZAKŁADOWCY Nowa Dęba.
  3. PUB 79 Nowa Dęba.
  4. MEDIA TEL Nowa Dęba.
  5. EURO OFFICE Nowa Dęba.
  6. JRG PSP Nowa Dęba.
  7. BIAŁY LEJEN[i] (to nie błąd w pisowni)[/i] Nowa Dęba.
  8. PŁOMIEŃ Chmielów.
  Turniej będzie rozgrywany wg przepisów FUTSAL-FIFA (z którymi proszę się zapoznać szczegółowo), jedynie będą modyfikacje m.in. w zakresie czasu gry i fauli akumulowanych.
  Na stronie SKF POGOŃ [url]http://pogon-nowadeba.futbolowo.pl/news,1217477,2-turniej-niepodleglosci-o-puchar-marszalka-wojewodztwa-podkarpackiego.html[/url] został zamieszczony druk zgłoszenia wraz z regulaminem turnieju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here