Inauguracja sezonu 2012/2013

8

10.08.2012r.

Już w sobotę 11 sierpnia o godz 16:00 Miejski Klub Sportowy STAL Nowa Dęba rozpocznie zmagania sezonu zasadniczego IV ligi podkarpackiej. Pierwszym przeciwnikiem będzie beniaminek z krośnieńskiej klasy okręgowej Przełęcz Dukla.

Drużyna prowadzona przez Daniela Młynarczyka rozegrała w przedsezonowym okresie przygotowawczym rozegrała 6 spotkań kontrolnych i po żadnym z nich nie schodziła z boiska pokonana. 4 zwycięstwa i 2 remisy dają nadzieję na dobry start w tym sezonie rozgrywek. Oto wyniki poszczególnych sparingów:
1. Sokół Kolbuszowa Dolna – STAL Nowa Dęba 3-4
2. STAL Nowa Dęba – KKS Kolbuszowianka 2-1
3. STAL Nowa Dęba – Chemik Pustków 3-3
4. STAL Nowa Dęba – Siarka Tarnobrzeg 1-0
5. STAL Nowa Dęba – Sokół Nisko 4-1
6. STAL Nowa Dęba – Czarni Połaniec 2-2

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków piłkarskich na mecz.

/Joker

8 KOMENTARZE

  1. Do Admina –
    Info się loguje ,tematy kolejno się pojawiają,natomiast u góry biało – znam układ tematów,więc jak kursorem jadę'' po omacku'' to jest -główna , klikam na końcu – zaloguj. No i wyskakuję komunikat – ''niepoprawne hasło'' i cośtam-cośtam bo to trwa ułamek sekundy i wpier*dziela mnie na reklamy – Info tj. możliwość umieszczenia reklam. Trzeźwy ,naprawdę trzeźwy.Bez kłopotu loguję się na innych portalach tematycznych. Skasowałem Info ND. U wujka google znalazłem i ten sam shit.. ..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here