iTV Wisła: POLICJA I SAMORZĄDOWCY NAGRODZILI TRZECH BOHATERÓW

4

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu, wiceprezydent Tarnobrzega oraz burmistrz miasta i gminy Nowa Dęba nagrodzili trzech obywateli, którzy swoją postawą znacznie pomogli policjantom. Hubert Kopeć z Nowej Dęby oraz Jacek Szymański i Kazimierz Szczur z Tarnobrzega za swoją obywatelską postawę odebrali symboliczne upominki i podziękowania. Zapraszamy na relację z tej miłej uroczystości.Źródło: iTV Wisła

4 KOMENTARZE

  1. ludzie kochani, dlaczego pokazujecie publicznie ludzi którzy tak wiele zrobili, jeden z Panów, ten starszy mówi , że cały czas współpracuje,, przecież on ma teraz przesrane, może ktoś mu i innym krzywdę jakąś zrobić, po co to wszystko, Ci ludzie są szlachetni, a tylko margines,(nagrody-dyplomy-nagrane na wizję) dzielą ich od konfidentów, a tak naprawdę zostali skazani na całe życie-po co pokazywać ich twarze publicznie , mają przesrane , ja to wiem choć nigdy twarzy nie pokazałem, zatrzymując wielu kolesi i przekazując ich policji

  2. Wiesław żali się, że na niego cały czas pisane są donosy, ale sam za donosy na innych nagradza. Czyli donos jest tylko wtedy zły gdy jest składany na Wiesława?

    Żeby było jasne. Wszystkim trzem panom należy się nagroda! Bo ja ich obywatelskiej postawy nie uważam, za donos. To Wiesław Ordon nazywa donosem, wskazywanie przestępców. Ja tylko ze Sławkiem nabijam się podwójnej moralności wójta Ordona.

  3. O ironio ! ! ! Wiesław Ordon nagradza za złapanie złodzieja. A kto wręczy nagrodę za złapanie Ordona na przekrętach? I dlaczego Ordon uważa, że jego łapać nie wolno bo wtedy to „donos” ale jak innych się łapie to „obywatelska postawa” ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here