Jacek Kościelny zawodnikiem Stali

13

Z przyjemnością informujemy, że po 4 latach Jacek Kościelny ponownie zagra w drużynie Stali. Jest to drugie wzmocnienie naszego zespołu w tym okienku transferowym przed rundą rewanżową.

Jeszcze w styczniu tego roku Jaca przygotowywał się do sezonu z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg i to właśnie w tej drużynie miał występować w nadchodzącej rundzie. Tak się jednak nie stało i ostatecznie Jacek zasilił szeregi naszej Stali.

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Januszowi Bilińskiemu, który w dużej mierze przyczynił się do pozyskania Kościelnego.

W dotychczasowej karierze Jacek występował w następujących drużynach :

KS Siarka Tarnobrzeg – III Liga
GKS Novico Świniary – IV Liga
Wisła Sandomierz – IV Liga
MKS Stal Nowa Dęba – V Liga
Sparta Dwikozy – IV Liga
Alit Ożarów – IV Liga

Jacek Kościelny urodził się 23 marca 1984 roku w Tarnobrzegu. Mierzy 180 cm i waży 77 kg. To bardzo dobry i doświadczony zawodnik. Cechami charakterystycznymi Jacka są szybkość, przegląd pola, i drybling bardzo podobny do tego który prezentuje madrycka gwiazda a zarazem idol naszego zawodnika Cristiano Ronaldo. Kościelny jest uniwersalnym zawodnikiem, który może występować zarówno na skrzydle jak i w środku pomocy.

MKS Stal Nowa Dęba

13 KOMENTARZE

 1. "…drybling bardzo podobny do tego który prezentuje madrycka gwiazda a zarazem idol naszego zawodnika Cristiano Ronaldo."
  WOW wiec transfer opiewa na jakieś 70-80mln Euro ?

 2. nie umiesz czytać ze zrozumieniem i widzę, że nie zrozumiałeś żartobliwego porównania. Przynajmniej mi się tak wydaje.

 3. Biliński to taki nasz prawie jak pan Wojciechowski z Warszawskiej Polonii oby był o wiele bardziej cierpliwy w stosunku do naszych zawodników którym nie wszystko musi zawsze wychodzić .

 4. Biliński bardziej cierpliwy:D Za parę dni pierwszy mecz i nie ma czasu na cierpliwość. Tak dobrze to zawodnicy Stali nigdy nie mieli .[b]Taki góralski jego mać charakter [/b]:DBiliego znaczy się .:D
  Panie Januszu czekamy na kolegę Cristiano:):):)
  1 Kacper
  2.Jacek
  3 .
  4.Dudżis

 5. W FBD grał Jacek Kościelny,Wolanek,Dudziak,Ancyk zimowali do ligi teraz rezygnują z Nalpu bo zaczyna się trawa .W nalpie za cienka reklama dla Pana B.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here