Jutro 14 lutego koncert zespołu h.R.A.B.I.A.

16

13-02-2012

14 lutego o godz. 19 w Samorządowym Ośrodku Kultury zagra zespół h.R.A.B.I.A, który zrobił furorę w muzycznym programie \”MUST BE THE MUSIC\”. Zrób swojej \”połówce\” muzyczny prezent z okazji Walentynek!

Sami muzycy określają swoją muzykę jako \”histerycznie rytmiczną alternatywę bardzo intensywnie abstrakcyjną\”. Zespół powstał z inicjatywy „hRABIEGO” (Adrian Markiewicz) oraz Tomka Dzienia w 2009 roku. Po wielu zmianach personalnych udało się wreszcie ustabilizować sytuację, i część muzyków z aktualnego składu wreszcie na stałe zagościła w zespołowych okopach, a po próbach bunkrowych wspierają resztę w zbrojnym ataku na uszy i umysły polskiego słuchacza. Muzyka formacji to przełamujące bariery połączenie różnych gatunków, zaangażowanych tekstów, świetnego brzmienia oraz świeżego nasyconego ambicją i eksperymentalizmem podejścia do formy.

Pod szyldem „h.R.A.B.I.A.” swój pierwszy występ zespół dał 29 sierpnia na „XIV Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską ORANŻERIA 2009” otrzymując wyróżnienie specjalne i zaproszenie na Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA 2010. Drzwi do zaprezentowania się szerszemu gronu, otworzył mu telewizyjny program stacji Polsat, \”Must Be The Music – Tylko Muzyka\”, gdzie zespół zrobił furorę utworem \”Warszafka\”, wzbudzając w ludziach z całej Polski przeróżne uczucia, przekładające się na niezwykle ożywione i zacięte dysputy. Zespół w półfinale programu zaprezentował jeszcze utwór \”Cham\”, który również został bardzo przychylnie odebrany przez publikę.

Jeżeli pragniesz poczuć hrabiowską muzykę i energię płynącą od wykonujących ją ludzi, przyjdź na ten koncert :)

Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.
Bilety można kupować w kasie SOK.
Informacje o rezerwacji pod nr tel: 15 846 24 10.

/SOK

16 KOMENTARZE

 1. Co za wiejska kapela.Co oni w ogóle grają o czym śpiewają,warszaffffka?A co tam robi Szprot???Gościu jest za dobry w tym co robi i myślałem że bardziej ambitny ale jego sprawa pewnie chodzi o….Pozdro:(

 2. Warszafka ABSOLUTNIE nie odzwierciedla ich stylu,to świetna rockowa kapela,super grająca koncerty.Byłam,widziałam POLECAM !!!

 3. [b]do "Wiwa" rockowa kapela ??? kabareciarze i festyniarze !!! moja droga bo podejrzewam że masz jakieś 13-16 lat a takim małolatom to podoba się najbardziej.[/b]

 4. Do 9# Nawet gdyby byli to kabareciarze i festyniarze, to co z tego? kto chciał to przyszedł i się dobrze bawił lub nie, jeżeli człowiek jest pozytywny to potrafi się bawić nawet przy dico polo i sie z tego cieszyć i śmiać.Nie było siły na to, musiał się znalezć komentarz człowieka który musi komuś ****a..ć .Pewnie to jest twoje hobby, więc narzekaj ,pisz tłustym drukiem żeby cię nikt nie przeoczył, dalej oceniaj innych i żryj i tylko żyj…

 5. Ależ ja nie narzekam tylko wyrażam swoją opinie i to jak tą kapele widzę.
  Oczywiście że nic z tego!!! niektórym podoba się takie nic według mnie.
  Jedni chwalą drudzy nie i co w tym złego???
  Twoja wypowiedź … bez komentarza, ale to pewnie wynika z wieku 13-16 :):):)

 6. Ale z kąd taka agresja ? kto tu jest zakompleksiony to jest… ja na pewno nie.
  Wiwa przyznaj że jesteś małolatą i wiejska kapela zrobiła na Tobie wrażenie a teraz nie możesz się pozbierać z powodu tego że ktoś inaczej na to patrzy i nikogo przy tym nie stara się obrazić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here