Wielkie otwarcie nowej siłowni i klubu fitness ! 15 kwietnia (piątek) wstęp darmowy!

15

Strefa Fitness położona jest w zacisznym miejscu przy ulicy Szypowskiego 1B w Nowej Dębie.  Klub ulokowany jest  z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic. Jest to  lokal o wysokim standardzie,  o powierzchni ponad 460 m², gdzie wszystkie sale są w pełni klimatyzowane i wentylowane. W pobliżu Klubu znajduje się parking, z którego Klubowicze mogą bez ograniczeń czasowych korzystać. Przy recepcji istnieje możliwość zakupu napojów izotonicznych i suplementów. Do dyspozycji naszych Klubowiczów oddajemy komfortowo wyposażoną siłownię, w której jest duży wybór specjalistycznych urządzeń do ćwiczeń. Na pewno każdy z Klubowiczów znajdzie coś dla siebie. Sprzęt jest dobrej jakości i spełnia wszelkie wymogi unijne odnośnie bezpieczeństwa dla potencjalnych użytkowników.

Klub składa się z różnych Stref: Cardio, Strong, Sala Fitness

oraz Pokój do Treningu Personalnego.

 otwarcie strefy fitess ogloszenieW Strefie Fitness z pewnością odkryjesz korzyści i radość jaka płynie z aktywności fizycznej. Od dawna wiadomo, że aktywność fizyczna ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Osoby regularnie ćwiczące są zdrowsze i pełne życia. Ludzie uprawiający sport wolniej się starzeją, a także zachowują bardziej sprawny układ oddechowy oraz krwionośny. Aktywność fizyczna poprawia również wydolność układu odpornościowego.

Strefa Fitness zaprasza więc do korzystania ze swoich usług. Jesteśmy po to, aby zapewnić Wam bezpieczny i efektywny trening. Nasi trenerzy personalni i instruktorzy  dokładają wszelkich starań, aby każdy mógł spełnić swoje marzenie o zgrabnej, wysportowanej sylwetce. Pamiętajmy że w zdrowym ciele – zdrowy duch. Nasz Klub posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę. Zapewniamy miłą atmosferę  i wysokiej jakości sprzęt marki PRECOR USA oraz NPG E-LINE. Każdy znajdzie coś  dla siebie – niezależnie czy ćwiczy od lat, czy dopiero zamierza zacząć. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie ruch i relaks. A także tych, którzy poprzez intensywny wysiłek fizyczny chcą zrzucić zbędne kilogramy.

Wszystkie zajęcia w naszym Klubie dostosowane są do potrzeb i możliwości ćwiczących. Przede wszystkim modelują sylwetkę, pozwalają spalić nadmiar tkanki tłuszczowej oraz pomagają w walce ze stresem.  W naszym Klubie można również  skorzystać z rad dietetyka sportowego. Ta dziedzina  nauki doskonale przydaje się dla ludzi, którym zależy na tym by dowiedzieć się jak trzeba się odżywiać , by ich wydajność była lepsza oraz co muszą spożywać po wysiłku by ich organizm w błyskawiczny sposób uległ procesowi regeneracji. Osoby trenujące bowiem muszą uważać na to by mieć w organizmie dobry poziom glikogenu i właśnie specjaliści układają taką dietę by jego poziom był unormowany.

Podstawowy CENNIK:

1) 99 zł /msc karnet OPEN  na Siłownie (Strefa Cardio + Strefa Strong);

2) 99 zł / msc karnet OPEN na zajęcia grupowe;

3) 149 zł / msc karnet OPEN na Siłownie (Strefa Cardio + Strefa Strong) oraz open na zajęcia grupowe.

Przewidziane są zniżki dla uczniów, studentów i seniorów. Więcej informacji pod numerem telefonu: 794 602 400

15 KOMENTARZE

  1. Wszystko super ale nie zawojujecie z otwarciem do godz. 20 … niektórzy o tej porze dopiero czas znajdują na trening … porazka

  2. Juz lepiej od 12 do 22 zrobic. Wiekszosc klientow pracuje wiec rano nie bedziecie miec nikogo, a od 16/17 beda tlumy. Tak samo bylo na silowni sosir dlatego wielu ludzi zrezygnowalo.

    A co z weekendami?

  3. Co za chore ceny… Po większych miastach np. Rzeszów karnety Open od 70 zł a tu 99…Tragedia, mało kogo będzie stać na takie przyjemności w tak małym mieście. Przyciągnij ludzi atrakcyjnymi cenami tym bardziej że to dopiero otwarcie.

  4. Ceny bardzo wysokie np. porównując do Tarnobrzeg crossbox lub klubów w Rzeszowie.. Ale jak kto lubi i w portfelu ma to czemu nie. Wolny wybór. 99 Zł powinno być za wszystko szczególnie, że wybór zajęć fitness jest ……. słaby. Otwarty powinien być do 22 bo ostatnie wejście to koło 18:00 a trzeba jeszcze wróci z pracy itp.

  5. Tez się zgadzam że.do 20 to lekka porażka. Chciałem skorzystać, ale niestety godziny nie są dla ludzi pracujących… (; a szkoda

  6. Powiadacie że ceny duże mi się wydaje że za tą cenę to się raczej skończy finansowo w Dębie jest garstka ludzi porównanie Deby a Rzeszowa jest śmieszne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here