Finał Drużynowych Mistrzostw Województwa w badmintonie w Straszęcinie

9

Finał Drużynowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Szkół Gimnazjalnych w badmintonie w Straszęcinie

W Straszęcinie z udziałem 24 najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców z całego województwa Podkarpackiego rozegrany został finał Drużynowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Szkół Gimnazjalnych w badmintonie. Znakomicie w zawodach tych spisały się zespoły dziewcząt i chłopców z Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie. Drużyna dziewcząt grająca w składzie : Natalia Róg, Barbara Tomczyk i Kornelia Dudziak wywalczyła niespodziewanie trzecie miejsce i brązowy medal. Drużna chłopców w bardzo silnej stawce rywali wywalczyła również niespodziewanie, ale bardzo zasłużenie drugie miejsce, srebrny medal i tytuł wicemistrzowski. Chłopcy wystąpili w składzie: Patryk Kopeć, Rafał Lejko i Patryk Róg. Najlepszym zawodnikiem Gimnazjady został uznany Patryk Kopeć (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie), który nie poniósł żadnej porażki w grze singlowej. Sukcesy nowodębskich badmintonowych gimnazjalistów to kolejny, jakże spektakularny sukces nowodębskiego sportu szkolnego na arenie województwa podkarpackiego w tej dyscyplinie sportu.

badmstraszecin17kwiet2014
Na zdjęciu stoją od lewej strony: trener Adam Bunio, Rafał Lejko, Natalia Róg, Patryk Róg, Barbara Tomczyk, Kornelia Dudziak i Patryk Kopeć.

9 KOMENTARZE

 1. Ja cie Adam pamiętam. Siedziałeś na kasie na basenie. Legalną drogą nabyłem bilet. Wszedłem na teren obiektu i nieopacznie wyrzuciłem bilet. Ty Adamie spostrzegłeś to zdarzenie i zarządziłeś kontrolę biletów. Ja biletu oczywiście nie miałem i ty doskonale o tym wiedziałeś. Musiałem za wstęp zapłacić po raz drugi… Gratuluję szpiegowskiej spostrzegawczości i podejścia do młodzieży! Miałem wtedy 12 lat. Nigdy ci tego nie zapomnę Adamie! Ile razy widzę twoją uśmiechnięą twarz, trauma tamtego wydarzenia powraca jak bumerang…

 2. 12 kwietnia w SOK były pokazy sztuki karate. Wzięło w nich udział ponad 100 dzieciaków. Było to wielkie przeżycie dla nich i na pewno dla ich rodziców. O tych dzieciakach ani mru mru, chociaż plakaty wisiały na mieście. Lenistwo, lekceważenie czy może jeszcze coś innego ???
  A swoją drogą badmintonistom szczerze gratuluję

 3. Dwa kurczaki w koszyku siedzą
  I rzeżuchę sobie jedzą,
  Baran w szopie zioło pali
  Pewnie zaraz się przewali,
  Ksiądz za stołem już się buja
  Wesołego Alleluja!

 4. o Jasiu? jasio;)Trzech murzynów szczęśliwie złowiło złotą rybkę
  pierwszy murzyn – mówi
  – Złota rybko – spełnisz me życzenie?
  naturalnie -ryba mówi-
  pierwszy murzyn – powiedział – CHCE BYĆ BIAŁY !złota rybka spełniła jego pragnienie.
  Drugi murzyn – mówi,żąda -ja,jak on ^ chce być biały!!

  trzeci murzyn – rybko złota – zrób aby byli czarni..;.

  • Ty pojęcia nie masz, za mądry jesteś kolego. Za dużo rozumów zjadłeś „Bunio”, uważasz się za lepszego niż jesteś, pozwalasz sobie na zbyt wiele. Jak dla mnie, jesteś nikim jako człowiek, po prostu pyszny cham.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here