Już we wtorek rusza NALP!

42


Już w najbliższy wtorek 5 października rusza pierwsza kolejka Nowodębskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej!

Swój udział w rozgrywkach potwierdziło 10 dziesięć drużyn. Każda z nich będzie rywalizowała o tytuł halowego mistrza Nowej Dęby. Mecze będą odbywały się w każdy wtorek na hali Zespołu Szkół nr 1, zgodnie z przepisami futsalu. W wyjątkowych przypadkach dzień rozgrywek może ulec zmianie (np. ze względu na święta).Czas gry: 2×20 minut. Obecnie trwa budowa specjalnej strony internetowej NALPu na której znajdą się: wiadomości dotyczące ligi, składy drużyn, multimedia itd.

W poniedziałek 4 października odbędzie się spotkanie organizacyjne i losowanie drużyn. O szczegółach kierownicy drużyn zostaną poinformowani telefonicznie.


Wszystkich fanów piłki nożnej zapraszamy do wspólnego kibicowania. Startujemy o godzinie 17.00 !
Przewidywany czas zakończenia rozgrywek
to godzina 21.30.
WSTĘP WOLNY!UWAGA:
Losowanie numerów odbędzie się w poniedziałek 4 października podczas spotkania organizacyjnego.Wszystkich fanów piłki nożnej zapraszamy do wspólnego kibicowania. Startujemy o godzinie 17.00 !
Przewidywany czas zakończenia rozgrywek
to godzina 21.30.
WSTĘP WOLNY!

42 KOMENTARZE

 1. Takie rozgrywki powinny odbywać się w soboty lub niedziele. W Nowej Dębie hala sportowa jest "towarem deficytowym" i m.in. dlatego, że jest to organizowane we wtorki nie mogą wtedy wejść grupy, które chciałyby poćwiczyć, pograć. Ale na układy nie ma rady, wszak organizuje to Ratusz, a w ZS1 jest na pozycji uprzywilejowanej.

 2. Ratusz miał zarezerwowane soboty na rozgrywki NALPu. Aby uniknąć takich insynuacji jak powyższa oraz nie generować konfliktów odstąpiliśmy sobotę dla klubów sportowych które mają w ten dzień rozgrywki.

 3. juści dobze radzi………. polać mu……………….. ino ze jokby byly we sobote to by godoły ze źle, jokby były we niedzieli toby godoły ze źle………….. som we wtorki godojom ze źle no i łukład łocywisty……
  tak se patza no to syćko i se myśla………………… czy w tyj Dymbi to same buroki mieskojom………………………………………………..

 4. [size=16]to znacy ze jok z getta to majom cosik pzerobić złego……. bo ni jok ni łogarniom ………….. jo se takośik myślom, ze te z getta pokozom haraktera i te niby DEMBIOKI (z Kżuntki i Łowsikowa) łobacom jak grajom nase hłopoki………………….. [/size] ino zekna tyla "BILIŃSKI" BEDZI GUROM !!!!!!!!

 5. Hopy ta ino to tsa du kosa trafioc to niby a po cemu mioł zakozać groć ???? pżeca łune grojom w nuge a te ligowe zucojom do celu to nijak ni ługarnjom ??…..

 6. Jeżeli ta impreza wypali to Ratusz i związani ludzie zyskają jeszcze większe moje uznanie .:)
  A za co? Za zmuszenie do uczestnictwa osób które w życiu społecznym do tej pory nie brały udziału .Tak trzymać :)

 7. [quote]Czy to prawda, że trener Stali zabronił grac zawodnikom w tej lidze ?[/quote]

  prawda. ciekawe czy jakby urzad organizował to tez by zabronił???

 8. Może ze względu na kontuzje.Po trosze go rozumiem i nawet nie śmiem myśleć że to polityczne zagranie w sporcie tego po prostu nie ma .Pożyjemy zobaczymy .:|

 9. Coś sie doje.bał? Za Twoje piją czy co? Jeżeli chcesz coś powiedzieć na ten temat to lepiej zapoznaj się z terminarzem a nie już szukasz kwadratowych jaj byle by pojechać po kimś.

 10. Czasami trzeba w mordę strzelić aby morasu nauczyć .I aby miejsce w szeregu znalazła .Wyszła na ring to dostała w ryj mogła w domu przy garach siedzieć .I nie kobiet bo te są [b]wspaniałe i piękne[/b] tylko jednej fluzy która zabrała głos w temacie w którym się zna tyle co ja na sporcie .I szalk mnie trafił :P

 11. [b][size=16]Obrażasz swoich rodziców kujot, bo tyle energii włożyli aby cie wychować i zrobić z ciebie porządnego człowieka, a ty udowadniasz każdym swoim słowem że ich starania poszły na marne. Chyba nie zasłużyli na to….A to ze dziewczyna powiedziała ci prawdę prosto w oczy nie upoważnia cię abyś ją łoił publicznie i wyzywał od szmat. A tak to wyszło na to ze jesteś damski bokser, gbur i skończone bydlę. I to rasistowskie bydlę, ponieważ sadowisz dziewczynę przy garach, a sam pokazujesz sie jaki to z ciebie maczo. I co byś nie powiedział będziesz zawsze tym który pobił dziewczynę, bo ta była lepsza[/size][/b]

 12. Jak to jest z tym równouprawnieniem w końcu, jest, czy go nie ma? Kobiety, chcące na równi uczestniczyć w życiu mężczyzn (np. w dyskusjach czy w jakiejkolwiek formie walki/konkurencji), trzeba traktować tak samo, czy należy mieć nadal dla nich jakieś specjalne względy (jak było w czasie, gdy od pewnych sfer były odcięte), mimo tego, że prawa już mają te same?

 13. [b][size=20]Nie zamierzam dyskutować z feministyczno – populistycznym żargonie ,zupełnie daleko od tematu .Na pewno jak w tytule mężczyźni będą grać w piłę a kobiety będą gotować bo taka ich rola w życiu prawdziwego mężczyzny .[/size][/b]

 14. Nasze grube baby tylko żreć i dziamać potrafią. ja swoją pogoniłem i jestem Pan nad Pany. Zawsze mojej było mało i mało :(Wszystkiego się czepiała jędza przemądrzała .:(

 15. Szanowny Panie kojocie znam pana ordynarny język i jest mi przykro jednak jako kobieta muszę stanowczo podziękować panu „Tak adwokatów kobiety mają a obijać ryja to może pan w swoim imieniu a nie imieniu kobiet .pana wychowanie jest podobne do pana kojota i myślę że skończyło się na szkolnej lub w gettcie

 16. hahahaha Ty na pewno nie jesteś kobietą skoro tak piszesz.Ciekawe czy jak Ciebie kiedyś ktoś walnie to dalej będziesz tak MARLEN pisał bądź pisała bo sam nie wiem do kogo pisze obojniaczku!

 17. [b][size=16]No dziewczyny ! Jest super okazja zostać poniewieraną szmatą przy garach. Jeden taki don hujote szuka żony. Może być ładna niekoniecznie mądra ( ta która sie zgodzi na pewno nie będzie mądra)
  Rozrywka zapewniona w postaci usługiwania panu. Najlepiej poszukiwana Dulcynea ( jest to skrót od DUża, Lub CYcata NiE Ambitna)[/size][/b]

 18. [quote]Czasami trzeba w mordę strzelić aby morasu nauczyć [/quote]

  [b]moresu[/b]szanowny panie

  Don Quijote,strzelić to sobie możesz….konika.Proszę mi wybaczyć ale wk..ił mnie chamowaty komentarz.Jaki masz problem szanowny internauto.Cierpisz na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości?

 19. A ja nie wiem, czego chcecie od wychowania na szkolnej. Ja się tam wychowałem. Na razie żadnych oficjalnych zażaleń i skarg dotyczących moich manier, czy wychowania nie otrzymałem.

  Walcząc ze stereotypami trzeba samemu je odrzucić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here