Powołanie Sekcji Cross-Quad

16


Zgodnie z zapowiedziami Stowarzyszenie \”DĄB\” w Nowej Dębie realizuje kolejne cele statutowe. Decyzja Zarządu powołana zostaje Sekcja Moto – Cross – Quad, która skupiać ma miłośników sportów terenowych. W sekcji swoje miejsce znajdą sympatycy cross, cross country, enduro, quad i nie tylko. Powołanie sekcji jest spowodowane dużym zainteresowaniem lokalnego społeczeństwa sportami motorowymi i ma na celu promocję i rozwój tej dziedziny sportu.

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie \”DĄB\” jest organizatorem imprez terenowych sportów motorowych w naszym mieście. Kolejna impreza przewidziana jest na 19 września. Jednocześnie Stowarzyszenie prowadzi prace nad stworzeniem stałego toru crossowego, który pozwoli doskonalić umiejętności młodzieży skupionej w nowopowstałej Sekcji.

Konrad Wesołowski
Źródło: www.nowadeba.com.pl

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

16 KOMENTARZE

 1. Ten tor rozumiem nie będzie na piachach koło Kościuszki. Myślę ze będzie na leśnej tam gdzie jego założyciele bo my chcemy wypoczywać po pracy a nie słuchać warkotu motocykli

 2. Myślę, że to "coś" z indygo też przeszkadza. Obok działek na Rozalinie też nie jest dobrym pomysłem, gdyż główny atut tych działek to cisza, spokój i odgłosy lasu. A tak w ogóle to może w końcu ktoś zająłby się tym hałaśliwym dewastowaniem lasu przez motocyklistów

 3. W tym grajdole znów wam się nie podoba pomysł .;)A właśnie najlepszy wybór to Kościuszki na cmentarz nie daleko i jakby któremu nerkę wyjąć to tylko chwila ;),dawców potrzeba a jakaś świeża wątroba to teraz rarytas ..No i do cmentarza nie trzeba daleko wozić .Super pomysł a że trochę ryzykowny :|.Cóż jest ryzyko jest przyjemność .Nasi lekarze to super fachowcy i szybka reanimacja ,kończy problem ewentualnych kolizji;) .
  Gratuluję pomysłu :D.a mieszkańcom okolicznych bloków wiele wrażeń z tym związanych .:|Po imprezie jest dużo puszek i butelek to mogą sobie dorobić do bezrobocia .;)Można też pozbierać gumki z krzaków które po wypłukaniu spokojnie można jeszcze wiele razy użyć .;)

  Pozdrawiam Don Quijote

 4. albo zbyt wiele razy je płukali i w końcu się przepłukali.Próbujesz być mądry a jesteś głupi.Próbujesz być zabawny a jesteś żałosny,właśnie tylko to…próbujesz ,próbujesz i nic Ci nie wychodzi ale głupota ma swoje pozytywne strony …myślisz że jesteś fajny ,w sumie tylko tyle Ci zostało , a co do dawców przydał by Ci się nowy mózg a tak głupio żartując o tych dawcach …pytam się ,pisał byś tak dalej gdyby Twoja Mamusia albo tatuś zginęli na drodze i szybko ich na cmentarz odwieźli szmato???/

 5. Dajcie spokój.Każde forum ma trolla.Niech pryszczaty ma swoje pięć minut.Wielki biznesmen,filantrop i globtroper-don kojote.

 6. Trol, nie trol, ale czy ktoś z Was słyszał o normach emisji dzwięku? Czy jest coś takiego? Czy quad'y i motocykle podlegają kontroli i spełniają jakiekolwiek normy? Co powiesz p. Konradzie?

 7. Drogi Adminie! proszę poprawić literówkę w artykule-[b][size=20]SECKJI[/size][/b] Taki wyraz nie istnieje w j.polskim.
  Dziękuję i miłej niedzieli życzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here