Kabaret KaŁaMaSz wystąpi w Nowej Dębie!

0

Samorządowy Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu „Kałamasz” 15 października 2016 r. (sobota) o godz. 17:00. W skład kabaretu „Kałamasz” wchodzą znakomici aktorzy znani z popularnego serialu „Ranczo”: Piotr Pręgowski – Pietrek,  Arkadiusz Nader – Stasiek – policjant, Dariusz Szweda i Jacek Łapot.

Sami mówią o sobie, że to „najmłodszy kabaret w nie najmłodszym składzie”. Lekkostrawny koktajl „starego kabaretu Długi” z aktorami popularnego serialu „Ranczo”. Do regularnego spożycia nie tylko dla miłośników „Mamrota”, ale i do degustacji dla miłośników kabaretu literackiego i aktorskiego. Autorami tekstów są Robert Górski i Jacek Łapot. Muzykę skomponował Dariusz Szweda. Nazwa to akronim pierwszych sylab: KAlus, ŁApot, MAciejewski, SZweda.

„Ranczo” –  popularny, polski serial obyczajowo-komediowy emitowany od 2006 r. przez TVP 1. Akcja rozgrywa się w fikcyjnej miejscowości Wilkowyje. To małe, prowincjonalne miasteczko, w którym między innymi mieszkają: wójt Paweł Kozioł i jego brat bliźniak ksiądz bp Piotr Kozioł, Michałowa – gosposia, Czerepach, Amerykanka Lucy z mężem malarzem, rodzina Solejuków oraz stali bywalcy ławeczki – miłośnicy taniego wina. Problemy i sytuacje, z jakimi muszą sobie radzić bohaterowie, składają się na ironiczny, ciepły i bardzo realistyczny obraz polskiej prowincji. Jest to satyra na polską rzeczywistość podana prostym, zrozumiałym językiem i okraszona dobrym aktorstwem. TVP 1 nadaje obecnie 10, prawdopodobnie ostatnią, serię serialu. Zapraszamy na „ŁaWeCzKę” z filmu „RaNcZo”!

 

Bilety w cenie 35 zł. można zakupić w kasie kina lub sekretariacie SOK (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here