Podziel się książką z Seniorem

6

05.04.2011r.

W związku z realizacją projektu socjalnego, którego celem jest stworzenie biblioteki w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce książek, która odbędzie się w dniach od 11.04.2011r. do 19.04.2011r.

Mile widziane książki:
– obyczajowe
– przygodowe
– kryminały
– religijne

Jeśli masz w domu książki, które nie są Ci już potrzebne, jeśli na Twoich półkach znajdują się książki, które przeczytałeś już dziesiątki razy i ich treść nie jest dla Ciebie tajemnicą to zrób gest i przekaż je nam!

Zbiórka będzie przeprowadzana na terenie Zespołu Szkół Nr 1 ( LO i Gimnazjum) oraz na terenie SP Nr2. Po przeprowadzeniu zbiórki i skatalogowaniu zebranych książek, nastąpi uroczyste otwarcie biblioteki– wyjaśnia Agnieszka Pieróg, koordynatorka akcji. Wstępny termin przewidziany jest na 28 kwietnia 2011r.

W razie pytań wszelkie informacje odnośnie zbiórki zostaną udzielone pod numerem telefonu 695 613 217

/DPS, opr.info

6 KOMENTARZE

  1. Doskonały pomysł, myślę że warto wesprzeć tą akcję choćby dla tego, że w niedługiej przyszłości może sami będziemy korzystać z tych zbiorów

  2. Inicjatywa dobra. Poszerzenie działalności biblioteki, która dla podopiecznych istnieje w DPS od kilkunastu lat (książki były przekazane przez Bibliotekę Miejską oraz pochodziły od osób prywatnych), o akcję "Podziel się z seniorem" jest dobrym rozwinięciem i cenną kontynuacją tej działalności.

  3. @5 – patrz = Umberto Eco / ''Imię róży'' – a i inne tegoż autora powieści np/''Wahadło Foucalta'' Kryminał religijny.Trzyma poziom – Polecam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here