Kamil Gurdak Reprezentantem Polski na Letniej Uniwersjadzie

11

W dniach 08-12 lipca w Gwangju (Korea Pd) odbędzie się 28 Letnia Uniwersjada (Mistrzostwa Świata Studentów). W składzie 27 osobowej reprezentacji Polski na czele
z Pawłem Fajdkiem Mistrzem Świata i triumfatorem dwóch poprzednich edycji w rzucie młotem znajduje się reprezentant sekcji lekkiej atletyki MKS – STAL Nowa Dęba Kamil Gurdak, który będzie reprezentował jako student Uniwersytet Rzeszowski. Kamil  na Uniwersjadzie wystartuje w biegu eliminacyjnym na 800m w dniu 10 lipca o godz. 10.00 czasu miejscowego. Warto podkreślić, że przed wyjazdem na Uniwersjadę Kamil  z powodzeniem obronił pracę magisterską i otrzymał tytuł Magistra Wychowania Fizycznego. gratulujemy obrony pracy magisterskiej i życzymy dobrych wyników na Uniwersjadzie. Na zdjęciach Kamil na stadionie w Gwangju, na którym odbędą się zawody lekkiej atletyki 28 Letniej Uniwersjady.

MKS – STAL Nowa Dęba

11 KOMENTARZE

  1. Jak sukces sportowy i naukowy to pewnie i dyrekcja nr.1 by się podpinała że to wychowanek ale pamiętamy,że wręczenie rowera jako nagrody głównej dla najlepszego sportowca roku zostało dla Kamila na terenie szkoły zabronione.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here