Kasia ciągle w formie. Rekord pobity!

17

07.06.11r.

W niedzielę 5 czerwca na stadionie AWF w Krakowie odbyły się ponadwojewódzkie eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych-Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce,która odbędzie się w Płocku w dniach 22-24 lipca.

Awans do finału uzyskali zwycięzcy poszczególnych konkurencji.W biegu na dystansie 2000m z przeszkodami zdecydowanie zwyciężyła reprezentantka naszego klubu Stal Nowa Dęba Katarzyna Wojciechowska, która czasem 7 minut 30 sek. 37 setnych i o blisko 23 sekundy poprawiła rekord województwa podkarpackiego, który od 4 lat należał do reprezentantki Halicza Ustrzyki Dolne Magdaleny Karpińskiej i wynosił 7,53,28.

Po czterech latach przerwy Nowa Dęba będzie więc miała swoją reprezentantką w finałach OOM. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowała się również jedna z najmłodszych zawodniczek naszego klubu Marcelina Serafin,która po sobotnim zwycięstwie w biegu ulicznym w Nowej Dębie dzień później o ponad 5 sekund poprawiła rekord życiowy na 800m uzyskując czas 2,32,50.

18 czerwca Kasia, Marcelina oraz Szymon Zięba wystartują w Warszawie w biegu ulicznym na dystansie 5km, a Kasia tydzień później 25 czerwca w Słowenii reprezentować będzie Polskę w Mistrzostwach Europy juniorów młodszych w biegach górskich.


——

17 KOMENTARZE

 1. A dzieci z Nowej Dęby albo chociaż gminy to biegają gdzieś?
  Odnoszą jakieś sukcesy?
  Bo to o czym tu piszą to robota niezatrudnionego w klubie p. Karkuta,
  Julo to jeszcze coś robi, czy tylko trawę podlewa?

 2. Pan Julo zrobił już swoje.Wychował całą masę medalistów MP. Teraz ma czas na podlewania trawy. Trawa też się nie podoba?

 3. julek nic nie robi z aktualnymi zawodnikami!!!!! i coz tego ze wychowal? ( to juz nic ma nie robic??), ci medalisci to sami sie wychowali poprzez samozaparcie i chcec osiagniecia wlasnego celu,
  WYPAD Z PODLEWACZEM!!!!

 4. Popieram pana B. Karkuta który robi to spolecznie nie biorac za to zadnej zlotówki!!!! a Pan Zieba mino ze bierze wynagrodzenie taka prawda, ze h*ja robi. Nie trzeba byc zaangazowanym w LA zeby to zauwazyc. Jako dyrektor sie nie sprawdzal !!!!!
  Popieram WYPAD Z PODLEWACZEM!!!

 5. to że młodzież trenuje to zasługa Grzegorza Sudoła, bo jest dla nich wzorem do naśladowania, ponieważ Grzesiek pokazał całemu światu , że nawet w takim mieście jak Nowa Dęba są ludzie z marzeniami i z talentami. teraz jest wielkim autorytetem dla wszystkich młodych ludzi i to dzięki Grześkowi rosną kolejne młode talenty ….
  Dzięki Grzegorz !

 6. do Hirka myślę że nadal coś biegają kilka naście dni temu podopieczny p. Zięby zdobył brązowy medal na akademickich mistrzostwach kraju w Poznaniu w biegu na 800m :) wiec uważam że jakiś to sukcesy jest !!!

 7. Grzegorza Sudoła – co nie znaczyB) że Grześ podobno zarabia teraz na Nowej Dębie .Stroje dla Stali – Diektiarienko kupuje u niego ale po przecenie podobno:)Nie żebym nie popierał lokalnego patriotyzmu, tylko czy takich samych nie można kupić gdzieś indziej taniej, bez przeceny?
  :|

 8. do #12, jeśli można gdzieś kupić coś takiej, to tak się robi :) O to chodzi, żeby jak najmniej wydać, za dobry materiał. Grzesiek ma firmę, dobrze zna się z Ziarenem więc oferuje to czy tamto. :) Mi sie to podoba. A co do tematu, to trzeba przyznać, że Julek już zrobił sowje.. To On zaczął widzieć w Grzesiu chłopaka, który ma predyspozycję do trenowania chodu. I to On go trenował i wytrenował. Tak samo Kręcioła!!

 9. poniekąd wiem coś na temat zaangażowania Jurka chociażby w basen, gdy był prezesem Sosiru to uważam, że zdecydowanie WYPAD Z PODLEWACZEM!!!!

 10. Może nowa kampania WYPAD Z PODLEWACZEM? cały dzień podlewa wodę i odstrasza dzieci biegając po stadionie w stringach,jak mają kolejni młodzi zawodnicy przyjść na trening??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here