[KLIP] Jesioł na ulicach Rzeszowa

8

Przedstawiamy nowy wideoklip Jesioła, zrealizowany głównie nocą na ulicach Rzeszowa. W utworze gościnnie pojawia się wokalistka Gabriella Szeliga. W teledysku dostrzec możemy kilkanaście sylwetek różnych osób, „rzucających” spojrzenie do kamery, oraz dwóch sportowców: Kacper Kozak (MMA), Adrian Pasek (motor). Obraz powstał dzięki współpracy Jesioła z zaprzyjaźnionym filmowcem Maciej Kluska (New Film Factory)

rap, mix/master, słowa: Jesioł
film/kamera: Maciej Kluska (New Film Factory), Jesioł
montaż wideo: Jesioł
pomoc: Łukasz MTH, Agnieszka Pastuła

8 KOMENTARZE

  1. Konkurencja i scena rapowa w polsce jest ogromna, jednak mało gdzie widać coś tak szczerego jak to co prezentuje jesioł. Widać samych gimbograjków pod plastikowe bity, sztuczne, naciągane, lanserskie wersy itd. Ciężko ci będzie się przebić kolego, jednak nie zważaj na to i rób dalej to co robisz. Czuć tu serce i pasję, powodzenia!

    • chyba jesteś jego tatą pisząc ten komentarz , szczerości w jego przekazie z rzeszowskich chodników jest tyle co w Tobie znajomości tematu hh .
      Ciekawe czego ndinfo tak silnie promuje go ?

  2. ja sie zgodze z tym ze malo gdzie taki rap spotkacie jezeli chodzi o podziemie w polsce a szczegolnie w podkarpaciu. tylko ulica, szpan lub trendy z zachodu a jesiol widac ze robi to autentycznie i w dosc oryginalnym stylu. gratuluje i zycze powodzenia ziomek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here