Koncert dla powodzian w Rozalinie

0


Już w najbliższą niedzielę 18 lipca w Rozalinie odbędzie się charytatywny koncert, na którym odbędzie się kwesta na rzecz mieszkańców dotkniętych w maju i czerwcu wielką wodą. Gwiazdami koncertu są Małgorzata Kotwica, Top One i Haratacze.

Rozalin to mała wieś położona w województwie podkarpackim, w powiecie tarnobrzeskim, w gminie Nowa Dęba. – Wielu mieszkańców Rozalina, jak i całej gminy i nie tylko jest wstrząśnięta z powodu tragicznej sytuacji, która panuje na obszarach popowodziowych. Dlatego środowisko lokalne wyszło z inicjatywą pomocy tym mieszkańcom – mówi Mateusz Urbaniak, kierownik ds. mediów. – Postanowiliśmy, że wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Nowa Dęba – Wiesławem Ordonem, Stowarzyszeniem Krzewienia Kultury Lasowiackiej „Bielowianie” w Rozalinie, Samorządem Rozalin – Kazimierzem Durdą, OSP Rozalin oraz Kołem Gospodyń Wiejskich w Rozalinie zorganizujemy koncert charytatywny – dodaje.
\”Rozalin powodzianom\” – tak reklamowany jest koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony osobom poszkodowanym przez wielką wodę. Impreza połączona będzie z kwestą.Główną atrakcją ma być niewątpliwie zespół Top One, który jest \”żywą historią” disco polo. – Nie każdy wie, że grupa zaczęła grać jeszcze za komuny, w czasach, kiedy disco polo się rodziło. – mówi organizator.
Muzycy zresztą nie zaczęli od \”piosenki chodnikowej”, ale grali popularną szalenie pod koniec lat 80. muzykę \”Italo disco”. W następnej dekadzie zrobili oszałamiającą karierę tak, że nawet wykorzystano ich w kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewskiego. – Obok Boysów i Bayer Fulla to chyba najbardziej lubiany przez fanów disco polo zespół. Szykuje się dobra zabawa, a komu mało będzie szaleństw na koncercie, będzie mógł przetańczyć noc na discopolowym dancingu. – dodaje jeden z organizatorów koncertu.

Wszystko zacznie się już w najbliższą niedzielę 18 lipca o 14.00 na placu obok Szkoły Podstawowej w Rozalinie.

14.00 Msza świętą pod przewodnictwem ks. Stanisława Rząsy
14.45 Otwarcie koncertu charytatywnego „Rozalin powodzianom” przez Sołtysa Rozalina Kazimierza Durdę
15.00 Występ Marzonetek
15.20 Dębianie
15.50 Bielowianie
16.20 Występ Zespołu z Gimnazjalistek w Ślęzakach
16.50 5-10-15 – pokaz tańców
17.00 Program artystyczny przygotowany przez MGOK Baranów Sandomierski
18.00 5-10-15 – pokaz tańców
18.30 Art Dance
19.00 Małgorzata Kotwica
20.30 TOP -ONE
21.30 Haratacze
24.00 Zakończenie koncertu charytatywnego „Rozalin powodzianom”

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here