Konkurs fotograficzny

23

2013-07-02

Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu ogłasza konkurs fotograficzny pod patronatem Starosty Tarnobrzeskiego Krzysztofa Pitry „Osobliwości przyrody i działalności człowieka (krajobrazy, zabytki, budownictwo) z terenu Powiatu Tarnobrzeskiego.”

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

23 KOMENTARZE

 1. [b]„Osobliwości przyrody i działalności człowieka…"[/b]
  Proponuję zrobienie dookólnej panoramy miejsca zwanego Plantami w Nowej Dębie a osią obrotu wokół której ta panorama się obraca będzie stał dumnie wyprostowany "burmiszcz"

 2. Pozostanie jeszcze tylko pytanie jak rozumieć temat konkursu? Czy to ,,i'' ma łączyć przyrodę z osobliwością człowieka czy można rozdzielić i nie mieszać rasy ludzkiej w piękno natury.

 3. Myślę, że można mieszać, ale nie obowiązkowo. Moim zdaniem najlepsze i najciekawsze będą zdjęcia przyrodnicze. :)

 4. drogi SuperTrampie, imho obrazek zawsze zyskuje jeśli dodać do niego pierwiastek ludzki ;)
  Zyskuje podwójnie jeśli jest to ładna kobieta :P
  Bardziej na serio pkt6 pokazuje że jest to konkurs jakich ostatnio wiele tzn organizator ma prawo do wykorzystania nagrodzonych zdjęć… czytaj oddajesz foty za darmo ;)

 5. #4, mimo wszystko wolałbym Nikodema – hasselek mógłby szybko wymięknąć w teranie :) nawet jestem tego pewny:)

  #10 co do wykorzystania zdjęć to mniejsza z tym, Ja nie zarabiam na nich więc nie szkoda. Niech się przyda, i miło byłoby zobaczyć swoje foto gdzieś w broszurce reklamowej powiatu czy coś. Tylko nagrody powinny być jakieś ciekawe… nie jakiś przewodnik po powiecie czy coś w tym stylu :P wolałbym dobrą książkę o polskiej przyrodzie lub właśnie nikona :P heehe śmieje oczywiście z tym nikonem :P

 6. [quote]Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu[/quote]
  Stać Starostwo-jeno żal tych pieniędzy (tj.Porządny sprzęt) wydać AMBITNYM z pasją przeca można dać "laurkę" ! i gites!
  POLSKA….

 7. Co do porządnego sprzętu … brak. Mimo wszystko pasja pcha na przód i radzimy sobie z tym co mamy:) Nie ma co narzekać trzeba działać:D

 8. Tak, oczywiście masz racje – lecz wydatek kwoty 6-10 tyś jest dla [quote]Starostwo Powiatowe w Tarnobrzeg[/quote] pierdułką
  Qrwa !a może warto -obojętnie Kto będzie – beneficjantem!
  przeznaczyć pulę aby fotograf otrzymał oprócz " uczestniczeniu w uroczystej uryczystości" otrzymał [color=#660033]grant[/color]
  w postaci choćby "body" WSTYD !

 9. do 14
  co do wymiękania to jestem pewien że hassel nie wymięknie :)
  fotograf to i owszem bo żelastwo swoje waży ;)
  do 17
  imho rozdawanie "body" jest bez sensu, lepiej jest jednak gdy można sobie dobrać narzędzie wg potrzeb ;)
  Wystawa, wydanie albumu czy inne to co innego tyle że tu zależy sporo od delikwenta i jego ewentualnego dorobku ;)

 10. #18 przepraszam! to żart okrutny! Ty "grymasisz" ,że body nie HALLO
  a wiesz co będzie pierwszą nagrodą? He,he – niespodzianka! niespodziewana !:)
  chu*nia zapewne. na 100% .

 11. #18 Ja pisałem koment pod 14. Myślałem że jestem zalogowany no ale… Może i tylko mi się wydaje ale Hasselek bardziej jakoś kojarzy mi się z fotografią studyjną i nie wiem czy czy jest odpowiednio uszczelniony aby dać radę w terenie i niesprzyjających okolicznościach typu wilgoć , kurz i takie tam inne. Nie będę się upierał. Poza tym inne czynniki jak praca przy słabym świetle szybkostrzelność ważna jest przy fotografowaniu przyrody. no i najważniejsze czy sa odpowiednio długie obiektywy do hasselka :) nie wiem nie interesowałem się :) Każdy robi tym co uważa za słuszne lub tym na co aktualnie go stać:)

  Body body body :) D300s jako nagroda główna to byłoby coś wymarzonego dla niejednego fotografa amatora a to koszt lekko ponad 4 tys. Nagrody nie są przedstawione więc nie ma co narzekać za wczasu, może powiat zaskoczy wszystkich i zamknie buzie marudom fundując fajne nagrody niekoniecznie aparaty :)
  Osobiście jeszcze nie wiem czy udział wezmę w konkursie. wszystko zależy od od tego czy popełnię kadry, które warto dać pod ocenę. Postaram się powalczyć i was wszystkich też namawiam do sprawdzenia swojego warsztatu :) A konkurencję czuję sporą , żeby nie powiedzieć, że my (osoby udzielające się w wątku przyrodniczym na forum ) konkurencją nie jesteśmy żadną, dla miłych Panów z długimi lufami i dobrym sprzętem. Są tacy, którzy siedzą cicho, nie udzielają się i nie pokazują fotek, które są ponad poziom tego co zostało pokazane na forum. Pozdrawiam właśnie tych Panów i mam nadzieję, że dołączą z czasem do przyrodniczego grona infonowadęba.

 12. #18 Ja pisałem koment pod 14. Myślałem że jestem zalogowany no ale… Może i tylko mi się wydaje ale Hasselek bardziej jakoś kojarzy mi się z fotografią studyjną i nie wiem czy czy jest odpowiednio uszczelniony aby dać radę w terenie i niesprzyjających okolicznościach typu wilgoć , kurz i takie tam inne. Nie będę się upierał. Poza tym inne czynniki jak praca przy słabym świetle szybkostrzelność ważna jest przy fotografowaniu przyrody. no i najważniejsze czy sa odpowiednio długie obiektywy do hasselka :) nie wiem nie interesowałem się :) Każdy robi tym co uważa za słuszne lub tym na co aktualnie go stać:)

  Body body body :) D300s jako nagroda główna to byłoby coś wymarzonego dla niejednego fotografa amatora a to koszt lekko ponad 4 tys. Nagrody nie są przedstawione więc nie ma co narzekać za wczasu, może powiat zaskoczy wszystkich i zamknie buzie marudom fundując fajne nagrody niekoniecznie aparaty :)
  Osobiście jeszcze nie wiem czy udział wezmę w konkursie. wszystko zależy od od tego czy popełnię kadry, które warto dać pod ocenę. Postaram się powalczyć i was wszystkich też namawiam do sprawdzenia swojego warsztatu :) A konkurencję czuję sporą , żeby nie powiedzieć, że my (osoby udzielające się w wątku przyrodniczym na forum ) konkurencją nie jesteśmy żadną, dla miłych Panów z długimi lufami i dobrym sprzętem. Są tacy, którzy siedzą cicho, nie udzielają się i nie pokazują fotek, które są ponad poziom tego co zostało pokazane na forum. Pozdrawiam właśnie tych Panów i mam nadzieję, że dołączą z czasem do przyrodniczego grona infonowadęba. Tak na zakończenie dodam, że pomysł na foto i odpowiednia jakość może mieć decydujące znaczenie przy końcowym rozrachunku:) Jak będzie to się okaże. Tymczasem aparaty w dłoń :)

 13. studyjny owszem ostatnio jak najbardziej (głównie ze względu na masę) ale ogólnie aparat nie do zajechania ;)
  światłosiła jest jak na moje potrzeby wystarczająca przy większej go byłaby już za mała ;)
  szybkostrzelny nie jest to fakt ;) ale nie każdemu jest to potrzebne w plenerze
  długie są wystarczająco długie a jak coś to zawsze można klatkę przyciąć do tzw FF :P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here