Problemy z szynobusami

15

Mieszkańcy korzystający z szynobusów mają dość kłopotów z wadliwym transportem. Liczne perturbacje znacznie utrudniają dojazd do szkoły i pracy.

Już któryś raz z kolei czekam na przystanku i okazuje się że szynobus nie jedzie. Skąd mamy wiedzieć, że jest komunikacja zastępcza i gdzie ona podjeżdża? – pyta w jednym z maili nasza czytelniczka Małgorzata. –Czasami napiszą gdzieś w necie, ale to bardzo rzadko!!Przecież powinna być przekazywana szybka informacja, że nie będzie szynobusu tylko autobus i będzie odjeżdżał z dworca PKS, a panowie ze straży miejskiej mogli by szybciutko podjechać i wywiesić taki komunikat na przystanku PKP!

Z informacji medialnych wynika, że pod koniec grudnia na Podkarpackie trafi nowy szynobus, a dwa kolejne zostaną dostarczone w styczniu. Wysoce prawdopodobne, że nowy autobus szynowy pojawi się na linii Stalowa Wola- Tarnobrzeg-Kolbuszowa-Rzeszów. Być może wtedy problemy z podróżowaniem koleją znikną. Do tematu wrócimy.

/info

15 KOMENTARZE

 1. Dylizansem! Ekologiczny, elastyczny (te resory), maly promien skretu, no i kunie ladne zwierzeta!

  Ile kosztuje jeden kurs tego badziewia? Wie ktos?

 2. regan1973

  chodzilo mi o koszt przetoczenia tego zelastwa z Mojrzeszowa do Tebegu, sadze ze przedsiewziecie deficytowe jak rzady PO;)

 3. [b]Straż miejska nie jest od wywieszania informacji o pociągach. W żadnej miejscowości w Polsce straż miejska nie zajmuje się wywieszaniem kartek czy pociąg kursuje czy nie, więc dlaczego w Nowej Dębie miałaby to robić?
  Dziecko drogie – czy Ty potrafisz posługiwać się telefonem oraz internetem?
  Przed podróżą lub stojąc już na przystanku, zawsze można zadzwonić do Rzeszowa i zapytać o pociąg – dzwonić możesz nawet i o 3-ciej w nocy, ponieważ numer aktywny jest całą dobę. Tak trudno jest Ci zadzwonić? Zamiast płakać, użyj swojej inteligencji, a jeśli jej nie masz to wybieraj Marcela lub PKS.[/b]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here