[FILM] MWS i Jesioł w Chicago (teledysk)

20

2013-10-12

Spontaniczny wideoklip do wspólnego kawałka MWS Crew z Jesiołem, który podczas wakacyjnego pobytu w Chicago zrealizował główne ujęcia wideo do singlowego utworu, zapowiadającego płytę MWS – \”Myśli w Słowach\”.

rap: Paweruk, Sokat, Łukaszenko, Elixir, Jesioł
mix/master: Jesioł
wideo: Jesioł, archiwalne ujęcia MWS z Nowego Jorku, statyw
montaż wideo: Jesioł

20 KOMENTARZE

  1. koleś robi od podstaw cały klip, spoko rapuje, dobrze wygląda, jego kumple też reprezentują dobry poziom. nigdy nie było nikogo takiego w dębie, jakoś specjalnie się chłopak na afisz nie pcha a robi swoje i się spełnia. brawo jesioł, rozwijaj się i baw życiem bo ci wielcy znawcy na forum to zapewne niespełnione **** dębskie, które tylko ci zazdroszczą. pozdro

  2. do #11 Też tak sądzę, przekazu nigdy u Jesioła żadnego nie dostrzegłam. Przegina z grą sceniczną, zamiast wywoływać emocje, totalnie odrzuca. Tu nie chodzi o zazdrość #16 ,skoro tak myslisz to w takim razie Twoja znajomość muzyki musi być bardzo uboga. Jak dla mnie to jest nijakie, mam nadzieję że w końcu coś ciekawego wyjdzie, nie mniej jednak w tym kawałku Jesioł wygrywa dykcją ;)

  3. #17 – troche się z tobą zgodzę, bo jakby nie patrzeć jesioł sie jeszcze wiele musi nauczyć, żaden profesjonalista nad nim nie czuwa tylko wszystko ogarniał z tego co wiem zawsze sam. ale mimo wszystko koleś dla mnie ma coś w sobie, a przekazu, klimatu i refleksji w innych kawałkach ma sporo. "ON OFF" – mój faworyt póki co. powodzenia i tak życze jesiole!

  4. Fakt, że każda polskojęzyczna stacja muzyczna jest zapchana od świtu do nocy hip-hopem świadczy o tym, że dzieciaki mają ochotę muzykować, ale sposób kształcenia muz. w szkołach jest taki, że ich umiejętności i osłuchanie starczają tylko na rapowanie…

    Miejmy nadzieję, że to smutne, ale dobrego początki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here