Konto firmowe idealne dla Twojego przedsiębiorstwa – znajdź je na PADO24!

0

Artykuł sponsorowany

logo_mobilne (1)

Co to jest konto firmowe?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem – musisz posiadać konto bankowe. Biorąc pod uwagę szczególną kategorię kont, jaką jest konto firmowe, należy pamiętać, że wiele banków oferuje ich prowadzenie zupełnie za darmo. Bezpłatne transakcje dotyczą w szczególności: przelewów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego. Z reguły nie musisz płacić również za karty kredytowe i karty płatnicze. Całkowicie darmowe jest samo założenie konta firmowego, natomiast jego obsługa przez pewien określony czas, również nie podlega jakimkolwiek kosztom. Założenie konta bankowego daje możliwość, aby zaciągnąć w przyszłości kredyt firmowy. Jego głównym przeznaczeniem jest dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Warto wiedzieć, że poszczególne banki dosyć chętnie udzielają tego typu kredytów, jednak ich wysokość uzależniona jest od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, a także od dalszych rokowań danego przedsiębiorstwa.

Konta firmowe | Ranking kont firmowych PADO24

 

Jak założyć konto firmowe?

Koniecznym jest dostarczenie do banku dokumentów, które poświadczają prowadzenie określonej działalności gospodarczej. W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej należy przedłożyć wpis do rejestru, Numer Identyfikacji Podatkowej oraz dziewięciocyfrowy numer identyfikacyjny REGON. Jeżeli chodzi o spółki, konieczne jest również przekazanie umowy spółki.

Jak cechy powinno posiadać najlepsze konto firmowe?

Przede wszystkim najlepsze konta firmowe powinny gwarantować:

  • darmowe prowadzenie rachunku bankowego,
  • całkowicie nieodpłatne przelewy,
  • możliwość dokonywania wypłat z bankomatu,
  • wykonywanie przelewów,
  • dostęp do mobilnej bankowości,
  • minimalne formalności związane z założeniem konta firmowego, z także związane z jego dalszym prowadzeniem.

Na co zwrócić szczególną uwagę?

W pierwszej kolejności należy zwrócić szczególną uwagę na wysokość prowizji i innych dodatkowych opłat.  Dodatkowe opłaty mogą być związane z wypłatami środków pieniężnych z bankomatów czy koniecznością wnoszenia opłat za prowadzenie rachunku bankowego. Do innych, równie istotnych elementów, których nie można bagatelizować, zalicza się także dostęp do rozmaitych produktów bankowych – lokaty bankowej, karty kredytowej czy wysokości debetu. Przede wszystkim nie należy podejmować pochopnych decyzji. Warto zapoznać się z różnymi ofertami i przeanalizować, która z nich jest najlepsza dla Ciebie. W tym celu skorzystaj z pomocy serwisu PADO24. Dzięki nam uzyskasz dostęp tylko do najlepszych wariantów, jakie oferuje obecny rynek bankowy. Z nami wybierzesz ofertę idealną dla siebie i swoich potrzeb. Nie musisz obawiać się o stratę cennego czasu czy konieczność spełniania rozmaitych warunków. PADO24 działa specjalnie dla Ciebie. To właśnie Twoje zadowolenie jest dla nas największą możliwą nagrodą. Twój sukces finansowy traktujemy jak własne dziecko, które przyszło na świat bez najmniejszych problemów.

Dzięki rankingowi kont firmowych na stronie PADO24 dowiesz się, które opcje są obecnie najlepsze i najkorzystniejsze dla przedsiębiorców. Nasz ranking zawiera jedynie aktualne zestawienia, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Po co tracić życie na czasochłonne wizyty w oddziałach różnych banków? Dzięki PADO24 wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Nie musisz nawet wychodzić z domu, a niezwykły komfort i bezpieczeństwo same przyjdą do Ciebie. Jedyne, co musisz zrobić, to odwiedzić nasz serwis. Z PADO24 znajdziesz najlepsze konto firmowe, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania i marzenia. Tylko my prezentujemy bazę niezwykle przydatnej wiedzy finansowej, która jest niezbędna w procesie zarządzania przedsiębiorstwem. PADO24 dysponuje odpowiedziami na wszystkie Twoje pytania. Jest lekiem na wszystkie Twoje bolączki.

logo_mobilne (1)

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here