Relacja z Turnieju Piłki Siatkowej

2

05-12-2011r.

CHOINKI NOWA DĘBA!

26 listopada 2011 w hali zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie odbył się Turniej siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów: DĘBIANKA, BIMAR, ORŁY, MEDIA-TEL, CAV, JADACHY CHMIELÓW TEAM, GRAWITACJA, NOVA TEAM. Drużyny w wyniku losowania podzielono na dwie grupy. W eliminacjach mecze rozgrywane były do 15 punktów do dwóch wygranych setów. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono pary półfinałowe: DĘBIANKA, BIMAR, ORŁY, MEDIA-TEL.

W meczu o trzecie miejsce drużyna DĘBIANKI po bardzo zaciętym pojedynku pokonała MEDIA-TEL 2:0. Półfinały i finał rozgrywane były już w normalnym systemie do 25 pkt. Finał to zacięty pojedynek pomiędzy drużynami ORŁY i BIMAR. Zwyciężyła drużyna ORŁY w setach 2:0. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy a zawodnicy statuetki.

Organizatorzy wyróżnili również najlepszą zawodniczkę – Marta Buś z drużyny BIMAR oraz najlepszego zawodnika – Piotr Marut z drużyny MEDIA-TEL. Nagrody wręczał Wiesław Ordon Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba.

W imieniu organizatorów dziękuję zawodnikom za udział i wolę walki. Sędziom Jerzemu Brzuszkowi, Dariuszowi Urbaniakowi, Robertowi Susce, Grzegorzowi Treli za doskonałe prowadzenie zawodów. Publiczności za gorący doping dla drużyn. Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju (Markowi Powrózkowi, Jurkowi Nowakowi, Julianowi Ziębie, Witkowi Balowi, Wojciechowi Krzeszewskiemu, Adasiowi Wilkowi).

W marcu 2012 roku SOSiR zaprasza na Turniej siatkówki o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowej Dębie.

SOSiR


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here