Krajowe turnieje młodzików młodszych w Głubczycach i juniorów młodszych w Ropczycach w badmintonie

7

17.02.2013

W Głubczycach rozegrany został kolejny w tym sezonie Krajowy turniej Młodzików Młodszych w badmintonie.

Dobrze spisał się w nim młody reprezentant Stali Nowa Dęba Rafał Lejko. W grze podwójnej chłopców debel Rafał Lejko (Stal) / Krzysztof Płoch (UKS Start Widełka) wywalczył trzecie miejsce. W grze pojedynczej chłopców Rafał Lejko uplasował się na miejscu dziewiątym.

W Ropczycach rywalizowali w swoim Krajowym Turnieju Klasyfikacyjnym w badmintonie juniorzy młodsi. W tym turnieju bardzo dobrze spisał się Ernest Ścipień ze Stali Nowa Dęba. W grze podwójnej chłopców pierwsze miejsce wywalczył debel Ernest Ścipień (Stal) / Piotr Szałas (MKS Garwolin). W grze pojedynczej chłopców Ernest Ścipień wywalczył czwarte miejsce.

MKS

7 KOMENTARZE

  1. jest się czym chwalić ,może Pan burmistrz mógłby pieniądze przeznaczyć na głodujące dzieci w Nowej Debie a nie jakiś niszowy sport –

  2. pokaż mi te głodujace dzieci,czy to te,które strzelaja pod butem mleko jak dostają w szkole?
    Dzieci,które uprawiają jakiś sport nie ślęczą całymi dniami przed komputerem i z pewnością nie wyrosną na kalekie grubasy

  3. Niszowy to Ty jestes!!! znajac zycie jestes osoba ktorej sie **** ruszyc niechce z sprzed kompa dlatego zazdroscisz ze ktos osiaga sukcesy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here