Krajowy Turniej Seniorów w badmintonie w Głubczycach

10

05-12-2011r.

W Głubczycach rozegrany został kolejny w tym sezonie Krajowy Turniej Seniorów w badmintonie. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w nim reprezentanci Stali Nowa Dęba.

Najlepiej spisał się debel męski Mateusz Czachor (Stal Nowa Dęba) / Mateusz Ciurkot (UKS Orbitek Straszęcin), który wywalczył pierwsze miejsce pokonując w finale po znakomitej grze parę Orlicza Suchedniów: Tomasz Persona / Filip Przyjemski 2:1 (21:14;14:21;21:17). W grze podwójnej kobiet na trzecim miejscu uplasowała się para: Emilia Goldwaser (UKS 2 Sobótka) / Izabela Tomczyk (Stal Nowa Dęba). W grze mieszanej na trzecim miejscu uplasowali się: Filip Przyjemski (Orlicz Suchedniów) / Izabela Tomczyk (Stal Nowa Dęba). Był to kolejny bardzo dobry występ dwójki eksportowych badmintonistów Stali Nowa Dęba na krajowym turnieju w kategorii seniorów w tym sezonie

/info

10 KOMENTARZE

  1. Oprócz badmintonie działa w naszym miasteczku od wielu juz lat klub karate, ale o nim jakoś dziwnie cicho sza. Czy ktoś wie dlaczego ?

  2. Może dlatego, że sensej nie informuje o swoich planach i wyjazdach, sukcesach? Przecież jedna osoba prowadząca portal nie ogarnie każdej grupy, sekcji sportowej, stowarzyszenia itd. + wiadomości politycznych, spraw społecznych itp. Jeśli te stowarzyszenia, grupy, sekcje nie będą promować swojej działalności to nie będzie o nich głośno. Raczej redakcji info w Głubczycach nie było (chociaż kto wie?) a jednak materiał jest. Kwestia odpowiedniej współpracy. Podobnie jak wątpię by redakcja info była na wszystkich zawodach Kasi Wojciechowskiej czy Śnieżnej Pantery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here