26.09.2012r.
————————————————————————————————-
W związku z komunikatem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Nowej Dębie, dotyczącym prac na przyłączach wodociągowych i zagrożeniem zanieczyszczenia wody informuję, że kryta pływalnia Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie będzie nieczynna od dnia 25 września 2012 r. (tj. wtorek) do zakończenia prac na sieci.
Dyrektor SOSiR, Adam Szurgociński
———————————————————————–
Koniecznie badajcie wodę ,sanepid musi badać przed podłączeniem bo różnie się mówi w kręgach związanych z mpgk
Jesli chcesz badać to proponuję aby zbadało to jakieś niezależne laboratorium prywatne lub jakieś laboratorium za granicą. No chyba, że ufasz "naszym" instytucją
czy ktoś wie czy SOSIR zwraca pieniądze za niewykorzystane karnety?
szurgociński znów ma problemy
A ZIEL AK MA KARNET?
http://www.milanos.pl/vid-83450-Ladna-dziewczyna-z-hula-hop.html zamiast biadolic poogladajnie najpiekniejsza kobiete na swiecie jak kreci hula hop do muzyki , cos pieknego hym
[img]http://zapodaj.net/images/7a25caba4cfbe.jpg[/img]
Czym się koleś jarasz powąchaj ją po tym tńcu.
oj wachalbym cala noc
Kiedy ostatni raz w ogóle tę wodę wymieniali?
Coś mi się zdaje, że 3 lata temu. Kąpać się w tym to bleeee
Założę się, że nie byłeś tam jeszcze ani razu…. ale… pieprzyć głupoty każdy tutaj może… trochę lepiej lub…. la la la…
To wina Ordona ze wymienia siec:@
Wymienia siec ? a co ratusiki nato ?bo nie widze krytycznej uwagi na tym zasranym INFO
Się rozszczekujo Łordonowe. A wczoraj taki wstyd na sesji zrobili. Ludzie na targu mówio jak się burmistrz i popierające go radne nie wiedziały jak zachować. Ale wiadomo było, ze nie ma sie co innego po nich spodziewoć.
No to w koncu kto glosniej WYL ? LORDONOWE czy RALTUSIKOWE ?:|
Łordonowe majo bardziej donośny głos. Wyły jak na RYKOWISKU :o :o
olaboga, chyba cos ci sie pomylilo , Marysia ma cienki glos i nie mogly to byc donosne odglosy
Marusia głos niczem delfiny… z delf.
Ale Łordon… łon to ma przepone… jak zadudni to w całej wsi snopy siana się przewalajo na bok. Łordon to jeeee.. On to mo!