Kryta pływalnia będzie PONOWNIE nieczynna

26


W związku z komunikatem nr 3 Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Nowej Dębie, dotyczącym prac na przyłączach wodociągowych i zagrożeniem zanieczyszczenia wody informuję, że kryta pływalnia Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie będzie nieczynna w dniu 4 października 2012 r. (tj. czwartek).

O ewentualnych zmianach w pracy Pływalni będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Dyrektor SOSiR, Adam Szurgociński


———————————————————————–

26 KOMENTARZE

 1. a jest napisane dużą, żebyś później nie napisał, że czegoś nie doczytałeś.. masz problem z dużą czcionką ? aaaa no tak, zapomniałem w tej dębie zawsze trzeba się do czegoś przyczepić, nie ma teraz winnego no to pojedźmy kogoś kto napisał to większą czcionką niż poprzednie artykuły.. BRAWO !

 2. Skru tu tu tu, pęczek z drutu! Admin odpisuje pod innymi nickami na wszelkie uwagi pod swoją osobą. Piszcie jeszcze większe, bom okularu nie założył!

 3. Coś dla administratora oficjalnej strony MiG Nowa Dęba.
  Drogi administratorze,
  rozumiem, że pracy w UMiG macie po uszy i toniecie w robocie, rozumiem, że nie wszystko nadaje się do umieszczenia na Waszej stronie,
  ale nie rozumiem, że komunikat o zamkniętej placówce samorządowej nie jest umieszczony na stronie samorządu .
  Nie jest to pierwszy komunikat tylko już drugi. Za pierwszym razem myślałem, że to przeoczenie ale drugi raz to niedbalstwo i lenistwo. Administratorze strony http://www.nowadeba.pl, wiele spraw mogę zrozumieć ale braku przepływu informacji w jednej i tej samej instytucji tego NIE ROZUMIEM.
  Mieszkaniec

 4. Nie ma Antonczyka a nawet jak jest to pani siud..;. nei pzowala mu nic zrobić marazam beton i kawusia. Moja propozycja jest taka żeby zrobić urzędnicze czystki. Tyle unijnych programów poszło w chole….
  A Nowodębiain ( neijaki pałys o ile dobrz epamiętam ) pozyskuj pozuyyskuje . Ale do tego trzeba przychylności i rozsądku

  A co do sesyji

  Brak Honoru ze strony przegranych w aferze HALOWEJ.

  A co z radnym FLISEM >?????

  W nagrode za szcekanei jeszce dodał auto wartości 150 tys pln-ów do straży . Barwo Zordonie !!!!!!!

  Umiesz pogłaskać po główce

 5. A ja słyszałem , że to Ratusz dostał po głowie od burmistrza i że ów chciał pozwać JL o zniesławienie . Jak w końcu było, może ktoś wie?
  A Flis , szkoda gadać. Jacy mieszkańcy wsi Dęba, taki radny Flis. Im taki pasuje, tyle tam inwestycji poczynił, prawie drugą wieś wybudował .

 6. Niech pozywa. Najpierw chciał pozbawić swojego rywala (JL) mandatu, teraz chce pozywać. Spoko, znowu przegra. Posłuchaj nagrania na stronie urzędu to się dowiesz jak Ordon, Serafin, radca prawny się skompromitowali. Wstyd przynosi ten burmistrz. Widać, że już sobie nie radzi. Sapie, wzdycha, krzyczy… nie radzi sobie z emocjami. Widać, że ukrywanie prawdy mu nie służy.

 7. to jest ciekawe ze ,MAPKA Z 2006r wskazuje ze wlascicielem dzialki jest GMINA ,a po roku zamiatania juz nowa MAPKA z 2011r ze wlaascicielem jest powiat,no to jak ,wzieli w dzierzawe ?,dostali w prezencie ?, odkupili ?,czy po prostu ta MAPKA to LIPA ,

 8. Słuchałem nagrania. Ordon tak sapał że chyba ledwo łapał powietrze. Na mieście mówią, że był raz zielony, raz czerowny. Nie radził sobie z emocjami. Dobrze, że nie zasłabł.

 9. Ordonowe chciały się pozbyć konkurenta w postaci Lubery ale intryga nie wyszła. Co za amatorzy! Ale czego się można spodziewać po takich umysłach jak Ordon, Mroczkowa, Serafin i Flis… Tacy tytani intelektu musieli to skiepścić. A co ze sprawą pana Flisa? Miał 3 miesiące aby zrzec się funkcji. Nie zrobił tego w terminie. Sprawa jest aktualna.[b] Może czas wysłać papiery do wojewody? Przecież radcy prawnemu ufać nie wolno więc niech wojewoda osądzi. [/b]

 10. Na mieście mówią, że Ordon strasznie po sesji krzyczał na swoje zaplecze, że go wrobili, że go wystawili. Podobno była narada w remizie co robić dalej bo się grunt ordonowym sypie pod kierpacami…. Nie udało się pozbyć Lubery, a ludziom ten atak Ordonowych na Luberę się nie spodobał i mają pretensje do Ordona. Przypominają mu jak kiedyś sam był atakowany a dziś posuwa się jeszcze dalej :(

 11. Niestety sesja obnażyła całą nieudolność ratusza i obrażanie teraz burmistrza już nic nie pomoże. Mleko się rozlało. Ratusik myślał że burmistrz jak do tej pory będzie milczał bo mu nie wypada schodzić do takiego poziomu dyskusji a tu Zonk :) Burmistrz głos zabrał, Serafin poprawił i kobieta pobladla. Dalszą próba zabawy w komisję śledczą była żenującą próbą ratowania sytuacji. Totalny niesmak :( w wykonaniu dyrektorki szkoły i jej marnego doradcy .

 12. [quote]#5 | myjaca dziecka dnia 10/03/2012 12:20
  Tak a propos drutu, co się dzieje z super RATOWNIKIEM DRUCIKIEM ?
  Dawno go nie widziałam na basenie[/quote]
  Miał :@ tak serdecznie dość Twojej osoby że aż z tego powodu wylądował na szpitalnym łóżku

 13. hahaahaha łordonowe kolejną wtopę mają na swoim koncie. Co za ludzie! Oskarżyli niewinną kobietę, wykazano absurdalność i głupotę ich poczynań a oni jeszcze szczekają. Co za TUPET.

 14. Panie Ordon, Panie Serafin myśleliście że możecie sobie drwić z mieszkańców i pani Janiny ale ta kobieta pokazała Wam, że jesteście cieńcy jak **** węża! [b]Ośmieszyliście się po raz kolejny. W normalnej demokracji za takie coś powinniście podać sie do dymisji. Możecie się tłumaczyć, że to był błąd lub pomyłka a nie celowe działanie. Jednak to nie zmienia faktu, że powinniście wziąć za to odpowiedzialność. Bo za błędy się płaci. [/b]

 15. Na sesji tak Burmistrz jak i Przewodniczacy mowili ze zostali POMOWIENI , wiec pytam tych Panow czy nie powinni tych pomawiajacych pozwac do SADU aby oczyscic sie z oskarzen?

 16. No ja już naprawdę wysiadam. to ks Isakowicz Zalewski wam nie powiedział jak kłaść rury aby wam woda wesoło tryskała? Przykład wydarzeń w rzeźni w Wołowie wam nic nie dał do myślenia? Hehe no ale przynajmniej ks dalej siedzi i próbuje wcisnąć ten papier toaletowy z swoim podpisem na targu bo mu na benzyne do osiołka brakuje.

 17. Szurgociński zacznij coś normalnie działać na tym basenie albo podaj się do dymisji bo to wstyd dla ciebie ta nieudolność w kierowaniu brodzikiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here