Kurs na młodszego ratownika

14


Po raz drugi w tym roku w obiektach Krytej Pływalni SOSiR Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe organizuje kurs przygotowujący do egzaminu na stopień Młodszego Ratownika WOPR.

Uczestnikiem kursu może być każda osoba, która ukończyła 12 rok życia, posiada kartę pływacką (lub specjalną kartę pływacką), jest członkiem WOPR oraz złoży pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w kursie i zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie opiekuna prawnego o braku przeciwwskazań do odbycia kursu.

Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwsze zajęcia organizacyjne 20.10.2010r o godz. 18 00 na pływalni krytej SOSiR w Nowej Dębie ul. Kościuszki 14.

-Koszt kursu (legitymacja członka WOPR , składka za dany rok , wykłady, zajęcia praktyczne, egzamin, stopień, identyfikator, ubezpieczenie) – 350,- PLN;
– Karta pływacka (dodatkowo płatna) – 25,- PLN;
– Zdjęcia legitymacyjne – 3 szt.

Wszelkie informacje na temat kursu i formalności można uzyskać dzwoniąc pod numer:691 455 453

Tomasz Licak

14 KOMENTARZE

 1. Myślenie masz po byku nr 1:(, to jak by rozumować twoim tokiem to można powiedzieć również : "[i]po co się myć jak jutro i tak się ubrudzisz[/i]" :D

 2. W ramach informacji :
  Opłata za kurs przygotowujący do egzaminu na stopień Młodszego Ratownika WOPR wynosi 350zł , w tą opłatę wliczone jest : legitymacja członka WOPR , składka za dany rok , wykłady, zajęcia praktyczne, egzamin, stopień, identyfikator, ubezpieczenie.
  Natomiast składka członkowska WOPR, którą opłaca się co roku w biurze WOPR w Tarnobrzegu wynosi 30zł.
  Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 691 455 453
  Pozdrawiam
  Tomasz Licak

 3. A czy ktoś może wie przez kogo ma być poprowadzony ten kurs?
  Bo jak przez Pana doktora Kaczmarka, to niestety będzie nam nadal rosło skrzywione pokolenie ratowników!!

 4. [quote]Bo jak przez Pana doktora Kaczmarka, to niestety będzie nam nadal rosło skrzywione pokolenie ratowników!![/quote]
  przepraszam , ale co masz na myśli pisząc skrzywione ?
  Też jestem ratownikiem ale nie uważam się przez skrzywionego.
  Czy mógłbyś jaśniej.

 5. Słuchaj no lifeguard ! Chyba nie znasz jego metod szkolenia – jeśli chodzi o metodykę nauczania to lepsze podejście mają instruktorzy wózków widłowych… a jeśli chesz sie przekonać to zapraszam na kurs!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here