Lekkoatletki Stali Nowa Dęba na podium w Krakowie

22

06-03-2012


W dniu 3 marca w zawodami Grand Prix Polskiego Związku Lekkiej Atletyki zainaugurowano w Krakowie sezon biegów przełajowych w Polsce.

Na starcie stanęło kilkuset zawodniczek i zawodniczek z kilkudziesięciu ośrodków lekkoatletycznych w Polsce w tym trzy lekkoatletki MKS Stal Nowa Dęba:Marcelina Serafin, Katarzyna Wojciechowska oraz Katarzyna Serafin.

Najlepiej spisała sie Marcelina Serafin,która zajeła drugie miejsce w biegu na dystansie 850 m młodziczek. Marcelina do ostatnich metrów toczyła zaciętą walkę o zwycięstwo z reprezentantka Victorii Stalowa Wola Oliwią Pakułą jednak specjalizująca sie w biegu na dystansie 300m zawodniczka ze Stalowej Woli okazała sie minimalnie szybsza. W biegu tym wystartowała również inna nasza młodziczka Katarzyna Serafin ,która zajęła 12 miejsce. Kasia Wojciechowska wystartowała na dystansie 2700 metrów i również stanęła na podium zajmując trzecie miejsce wśród juniorek młodszych.

W najbliższy weekend odbędą sie w Stalowej Woli bardzo silnie obsadzone Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w biegach przełajowych w których wystartuje tym razem większa grupa kilkunastu zawodników z Nowej Dęby– zapowiada trener naszych sportowców Bogdan Karkut.

/info

22 KOMENTARZE

 1. Aż miło się czyta o sukcesach młodych mieszkańców naszej miejscowości w przeciwieństwie do wydarzeń lokalnych związanych z przepychankami pseudo-politycznymi.
  Gratulacje dla zawodniczek i trenera.
  Pozdrowienia i dalszych sukcesów.

 2. Jak Ci potrzebna siłownia to kup se jakie hantle i pakuj muła jak Walduś Kiepski albo i cały atlas a nie zawracaj głowy pierdołami

 3. Jasne. Zaraz dojdziemy do wniosku ze jak ci potrzebna kultura to weź sobie załóż teatr i racz się kulturą. UWAZASZ ZE WYWALENIE 15 BANIEK NA BASEN I PRZYGLĄDANIE SIĘ JAK GNIJĄ PUSTE POMIESZCZENIA ZAMIAST ADAPTACJI TYCH POMIESZCZEŃ BY MOGŁY PRZYNIEŚĆ ZYSK TO RACJONALNA POLITYKA?

 4. Tak jest ! Jaśniepan Adam S. pseudonim: "baseniarz" posiada już 7 podbródków, nie pozwólmy na to by wyrósł mu kolejny !

 5. Siłownia musi być raczej prywatnym przedsięwzięciem tylko wtedy ma to sens i rację bytu, poza tym należałoby wziąć przykład z nowego basenu w Mielcu, gdzie w podziemiach jest restauracja, bar, dyskoteka, kręgle, oczywiście prywatne, a właściciel basenu wynajmuje pomieszczenia, dopiero wtedy basen miałby szansę wyjść na plus lub przynajmniej na zero. Ale oczywiście Nowa Dęba jest miasteczkiem ludzi (a przynajmniej rządzących), którzy są świętsi od papieża, Panie Mroczek i Tłusta i inni najchętniej wprowadzili by karę śmierci za spożywania alkoholu w ogóle, a przez głośniki nad basenem według nich powinno grać radia maryja. A co w tym złego gdyby na basenie można by było wypić sobie piwko, czy drinka i potańczyć. Jeb…..ane średniowiecze!!!

 6. A poza tym to jeśli ktoś uważa, że ta siłownia w ND jest taka potrzebna i jest na nią tylu chętnych to bardzo proszę:
  – zakładamy działalność gospodarczą
  – bierzemy kredyt w banku
  – wynajmujemy lokal na basenie
  – kupujemy sprzęt i otwieramy siłownię
  – zarabiamy pieniądze (wariant optymistyczny)
  – idziemy z torbami (wariant pesymistyczny)
  Co to jest za jakieś komunistyczne myślenie, że gmina ma mieszkańcom otwierać siłownię, sami sobie otwórzcie!!!

 7. [quote]Co to jest za jakieś komunistyczne myślenie, że gmina ma mieszkańcom otwierać siłownię, sami sobie otwórzcie!!![/quote]

  Analogicznie:
  1) Niech na wsi sami zakładają sobie wiejskie centra kultury
  2) Należy zamknąć basen albo oddać w ręce prywatne
  3) Należy oddać w ręce prywatne dom kultury
  itd

  Jaki jest argument za budową przez gminę orlika i domu kultury a jednocześnie będący przeciw siłowni? skoro gmina się porywa na takie rzeczy jak orlik i SOK to chcemy też siłowni

 8. Właścicielem basenu w Mielcu jest MOSIR, ale rzeczywiście władze w Mielcu nie są takie nawiedzone jak u nas i nie ma żadnych zakazów sprzedaży alkoholu w ich budynkach, dlatego jak to czytałem niedawno w KORSO obiekt ten zarabia na siebie sam. A naszym rządzącym typu Pani Mroczek i Tłusta powinno się uzmysłowić, że zakazami nikt jeszcze z nikim nie wygrał, należy uświadamiać społeczeństwo, że kulturalne picie w rozsądnych ilościach nikomu nie zaszkodzi, trzeba zmienić mentalność ludzi, a przede wszystkim młodzieży bo czasami wydaje mi się, że nie obchodzi ich w ogóle z kim piją, gdzie i nawet co, ale zgodnie z maksymą "byle sponiewierało".

 9. Siłownia tak ale tylko wtedy jak ktos stworzy tam odpowiedni klimat i nie wpuści dresów faszerujacych sie sterydami.

 10. Róbta co chceta- byle nie za pieniądze podatnika.Ja na kiboli nie zamierzam pracować.Bezmózgowym szalikowcom mówimy stanowcze NIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here