Łukasz Siciarz jako pierwszy przedsiębiorca przystąpił do wspierania Karty Dużej Rodziny!

29

Miło nam poinformować, że dnia 13.10.2014 r., tuż po godz. 10 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba doszło do uroczystego podpisania pierwszego porozumienia w sprawie przystąpienia do Nowodębskiego Programu dla Rodzin Wielodzietnych.

Porozumienia zostały zawarte pomiędzy Gminą Nowa Dęba reprezentowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Pana Wiesława Ordona, a P.H.U PASMANTERIA Siciarz Anna Siciarz Łukaszz siedzibą w Nowej Dębie, ul. Al. Zwycięstwa 3, oraz firmą InPost Nowoczesna Poczta POK Nowa Dęba z siedzibą w Nowej Dębie, ul. 1-go Maja 1A.

W imieniu obu firm porozumienia podpisał Pan Łukasz Siciarz.

porozumienia karta1 porozumienia karta2

Nasi pierwsi Partnerzy, umożliwią rodzinom wielodzietnym zamieszkującym na terenie Miasta i Gminy Nowa Dęba posiadającym Kartę Dużej Rodziny wydaną przez Gminę Nowa Dęba o cyfrach początkowych numeru karty 1820043 korzystanie z następujących zniżek:

10% zniżki w zakupie całego asortymentu z branży budowlanej – P.H.U. PPASMANTERIA, 25 % zniżki na wybrane usługi pocztowe firmy InPost Nowoczesna Poczta POK.

Bardzo się cieszymy, że do programu przystąpił nasz lokalny przedsiębiorca, który z pewnością jest przykładem, zachęcającym również inne firmy i instytucje do przyłączania się do programu. Dzięki takim Partnerom rodziny wielodzietne mają możliwość skorzystania z promocji i zniżek. Gorąco zachęcamy do aktywnego włączania się do programu.

Źródło: MGOPS

29 KOMENTARZE

 1. głopoty -to chore państwo rżnie nas z każdej strony .A koleś udaje samarytanina i rozdaje lekką rączką . Ja na ten przykład mam 4 dzieci i zarabiam 10 tyś na rękę i mnie to wali jałmużna .Nie wyskakuj koleś przed orkiestrę Państwo powinno się opiekować a nie ty

  • @sfrustrowany przedsiębioraca-bezduszne pajace istnieją.Nie pomagasz?Nie wspierasz?Nieckomentuj!Nie obrzucaj ludzi chcących pomagać błotem.Nie bądż wtednym człowiekiem uważającym że ma prawo wpier…ć się w życie innych ze swoimi buciorami.Ten jest dobry,kto chce być dobrym.Nie rozumie ten kto nie ma serca wrażliwego na potrzeby innych.Tacy hejterzy jak Ty znajdą się wszędzie,w każdej dziedzinie życia.Bez poważania -któś

  • @sfrustrowany przedsiębiorca
   To blef.Taki burok i cwel jeb..ny ma czwórkę dzieci i zarabia 10 tysi na rękę.Ten pracodawca musiałby być chyba z kosmosu ,no chyba że hienisz przy ekshumacji.

  • @Anonim,niech zarabia ile chce.To ile ma dzieci i ile zarabia to jego sprawa.Nie musisz obrażać,zarabiaj i Ty,nikt Ci nie zabrania.

  • @któś
   Wiem co to 10 tysi na miesiąc i więcej i znam wiele osób co taką kasę zarabiają mając też doświadczenie rodzinne ale zaprawdę,zaprawdę powiadam Ci :tam burak o takim myśleniu by się nie dopchał.

  • któś
   Niektórzy nie są w stanie nic wynieść z domu bo brak im odwagi żeby go opuścić i kurczowo trzymają się mamusi.

 2. Czyli oddają produkt bez zaropku albo minimalnie zarabiają ale nie takie branze sa potrzebne. Najbardziej potrzebne rzeczy to artykuły spozywcze ,ksiegarniane i ubraniowe.
  .

 3. jakie bydlo i dzicz tu komentuje..nienawidza wlasnej mordy i kazdego madrzejszego..
  Kazda inicjatywa jak i zarowno jej brak komentowana przez bydlo w podobnym tonie..obrzydliwce :p

  • Masz rację. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że każdy Ordonowiec może tu wejść i dodać komentarz o treści jak powyżej. Szanowni Państwo proszę nie reagować na prowokacje Ordonowców.

 4. Niestety muszę się zgodzić z …. Państwo jest od tego aby promować wielodzietność .Przedsiębiorca jest po to by płacić podatki i pomnażać swój majątek.Jeżeli tego ktoś nie rozumie to najlepiej się poduczyć .Wszelkie Owsiaki zbiórki na coś tam są w mojej ocenie naciąganiem społeczeństwa .Skoro płacę zus i podatek to mi się należy inkubator w szpitalu i ulga za wielodzietność .A tak na marginesie to dlaczego matki wychowujące np.dwoje dzieci nie maja ulg w sklepie z pasmanterią .Sytuacja jest znacznie poważniejsza niż tych z pełnych rodzin .Ale to jusz nie jest marketingowa poprawność i burmistrzowi to zwisa i powiewa

 5. Łukasz ja jestem jak ty przedsiębiorcą w Nowej Dębie od kilkunastu lat.Burmistrz podniósł nam podatki w tym roku a ty mu za to wchodzisz w d…… .Jeżeli mogę Ci doradzić to pomagaj anonimowo tak jak my to robimy a nie lansuj się jaki ty dobry.

 6. A czy darmozjady w czarnych suienkach ktorzy tak duzo mowia o milosci itd. nie mogliby pomoc takim rodzinom tylko wysysaja z biednych emerytow ostatni grosz?

 7. Może zna ktoś przypadek z którejś parafii w gminie ND a w szczególności w Wol.-dystrykt i Ny.-dystrykt darmowego pochówku sorry, ostatniej posługi kapłańskiej dla czynnego(wspierającego kk) katolika bez szarpania kasy od(statystycznie) żony w żałobie?

 8. Czepiacie się Łukasza bo zdecydował się przystąpić do „programu” czy po prostu nie możecie patrzeć na Ordona? Postarajcie się oddzielić te dwie (jakże różne) postacie. Ja też rozważam przystąpienie do tego „programu” ale nie w obecności p. Ordona i jego fotografów.
  Pozdrawiam
  I zdrowia życzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here