Grand Prix Polski juniorów młodszych w badmintonie w Suchedniowie

0

W Suchedniowie z udziałem ponad 100 zawodniczek i zawodników z: Białorusi, Ukrainy, Litwy, Czech i Polski rozegrany został silnie obsadzony pierwszy w tym sezonie Międzynarodowy Turniej Grand Prix Polski w badmintonie w kategorii juniorów młodszych.

Dobrze spisali się w nim młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba. W grze podwójnej juniorek młodszych ósme miejsce wywalczył debel dziewcząt: Natalia Róg (Stal) / Magdalena Golenia (UKS Orbitek Straszęcin). W grze podwójnej juniorów młodszych dziewiąte miejsce wywalczył debel chłopców: Rafał Lejko (Stal) / Jakub Kufel (UKS Orbitek Straszęcin). W grze mieszanej na miejscu dziesiątym uplasował się mixt klubowy Stali: Rafał Lejko / Natalia Róg.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że Natalia i Rafał dopiero pierwszy sezon występują w tej kategorii wiekowej oraz fakt, że badmintoniści trenują w dalszym ciągu w fatalnych warunkach. Dlatego wyniki uzyskane w Suchedniowie, w tak silnej obsadzie zasługują na uwagę oraz potwierdzają fakt, że oboje zasłużenie są członkami kadry Polski juniorów młodszych.

unnamed (35)

Na zdjęciu: Natalia Róg i Rafał Lejko.

——————————————
Głosuj na PiS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here