Matka z dziećmi wyniesione z zadymionego mieszkania

5

Policjanci i strażacy interweniowali dziś w nocy w jednym z mieszkań w Nowej Dębie. Sąsiadów zaniepokoił dym wydobywający się z okna, nikt też nie otwierał drzwi. Dzięki szybkiej interwencji z mieszkania wyniesiono trójkę dzieci i ich matkę. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Jak się okazało, kobieta była nietrzeźwa.

Tuż przed godz. 2. dyżurny Policji odebrał telefon z informacją, że z okna jednego z mieszkań wydobywa się dym. Zaniepokojony sąsiad próbował pukać do drzwi, jednak nikt nie otwierał. Po chwili na miejscu byli już policjanci i strażacy. Wyważyli drzwi i weszli do środka. W mieszkaniu znaleźli matkę i trójkę dzieci. Natychmiast wyniesiono je z zadymionego mieszkania i wezwano karetkę pogotowia. Jak się okazało, w kuchni palił się pozostawiony na kuchence garnek.

Trzej chłopcy w wieku 8, 11 i 16 lat zostali przebadani przez lekarza. Na szczęście nie wymagali hospitalizacji. Od matki chłopców policjanci wyczuli jednak woń alkoholu, dlatego sprawdzili stan jej trzeźwości. 33-letnia kobieta miała 1,5 promila alkoholu w organizmie. W związku z tym całą czwórką zaopiekowała się jej koleżanka.

Policjanci z Nowej Dęby prowadzą postępowanie w tej sprawie.

POLICJA

5 KOMENTARZE

 1. Czyli już we własnym domu się napić wcale nie można jak ma się dzieciaki bo jak jakiś nieprzewidywany wypadek to z najlepszej rodziny zrobią patologie.

 2. „Z najlepszej rodziny zrobią patologie”? Jeżeli masz dzieci i jestes jedyna osoba dorosła w domu to nie pijesz!! 1,5 promila we krwi TO patologia!! Jeżeli musiała sie napić to lampka wina a nie 1,5 promila. A potem przyjeżdzają tacy do Norwegii i sie dziwią ze im dzieci odebrali….szkoda szlów.

  • Lampke wina sie pije do obiadu
   A jak ktos ma problemy i chce odragowac to moze m sie napic a nie we wlasnym domu sie czlowiek napije i robia z niej
   Zla matke

  • 1,5 promila we krwi to dla kobieta ważącej ok 60 kg i wzroście 168cm wypite 3 piwa w ciągu 3 godzin.Mając na uwadze 16 latka w domu mogła się kobitka napić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here