Mazovia 24h po raz drugi z rzędu zwycięstwo Tomasza Biesiadeckiego

2

2013-08-08


Mazovia 24h po raz drugi z rzędu zwycięstwo Tomasza Biesiadeckiego

W dniach 3-4 sierpnia odbyły się w miejscowości Krubin w województwie Mazowieckim jedyne w Polsce zawody w jeździe 24 godzinnej. Na staracie stanęło prawie 200 osób z tego prawie połowa startowała w kategorii solo. Dokładnie o godzinie 12 w sobotnie popołudnie przy bezchmurnym niebie i temperaturze przekraczającej 30 stopni wystartowali oni na pętle liczącą 14 km przebiegającej w terenie po piaszczystych leśnych i polnych drogach.

Forma zawodów polega na przejechaniu jak największej liczby okrążeni do w ciągu 24 godzin, i to od zawodników zależy czy zatrzymują się na przerwy i ile czasu na to poświęcają.

Tegoroczne warunki były cięższe niż w tamtym roku z powodu bardzo wysokiej temperatury i ciężkiej trasy która wymagała ogromnej wytrzymałości. Mimo kryzysu pod wieczór i kilku godzinnej przerwy nad ranem, zdołałem nadrobić straty do czołówki i powtórzyć sukces z zeszłego roku. Mimo przejechania jedynie około 350 km uważam, że trasa była dużo cięższa niż zeszłoroczna i to zwycięstwo kosztowało mnie więcej sił. Nie dał bym rady bez pomocy Pawła i Gosi którzy wspomagali nas w rywalizacji przez cały czas trwania wyścigu. – relacjonuje Tomasz Biesiadecki.

Więcej zdjęć i informacji na funpage RKK MTB NA Facebooku https://www.facebook.com/RzeszowskiKlubKolarski



GRATULUJEMY KOLEJNEGO SUKCESU I ŻYCZYMY WIELU KOLEJNYCH !!!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here