Stal zaprasza na Memoriał !

7

Miejski Klub Sportowy STAL Nowa Dęba serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej na Memoriał Zbigniewa Warchoła i Mariana Mikielewicza, w którym to zmierzą się drużyny Oldboy’s Stal Nowa Dęba oraz Zryw Dzikowiec.

———————————————————————————————-

7 KOMENTARZE

    • Powolutku,Ciebie również dopadnie starość.Młody bucu,daleko Ci do tych dziadków.Takich jak Ty to te stare buce samym pierdnięciem powalą.

    • pewnie że stare buce, w piłkę grać nie umieją tylko narzekać. Przegrana z Wisłoką to na pewno wina Ordona a nie wynik braku umiejętności. Powieście sobie baner „nie umiemy grać w piłkę sponsoring oddamy na chore dzieci”

    • A będzie ten ładny chłopak damian ze swoją dziewczynoą no wiecie ci najłdniejsi w nowej dębie tacy jak kiedys byli zbeveryhills

    • Moja d u p a a więc i mój parking.Smaruj @ofe d u p ę gdyż M.Ostapko będzie kolejnym ,pierdzącym w stołek ……resztę proszę sobie dopisać.

  1. Memoriał to coś upamiętniającego wybitnych sportowców ,trenerów np.memoriał Kusocińskiego,Stamma,Szewińskiej,Gerwatowskiego itd., a jakie osiągnięcia poza „towarzyskimi klymatami” wśród pseudopiłkarzy mieli za życia w sporcie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here