Międzygminny Turniej Pływacki

17

16-04-2012

W dniach 10 do 13 maja 2012 na krytej pływalni w Nowej Dębie organizowany będzie „Międzygminny Turniej Pływacki.” W tym czasie dostępny będzie wodny tor przeszkód przeznaczony do wyścigów dzieci, młodzieży i dorosłych.

Od czwartku w godzinach dopołudniowych zapraszamy uczniów szkół do udziału w sztafetach klasowych, szkolnych, organizujemy otwarte zawody GRAND PRIX w pokonywaniu toru przeszkód. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią kategorię wiekową, dodatkowo można popłynąć w kategorii open.

Zawody weekendowe rozegramy w następujących kategoriach:

Sobota 12 maja: turniej indywidualny dla dziewcząt i kobiet, turniej dla chłopców i mężczyzn, z podziałem na kategorie wiekowe (do 12 lat, do 21, do 30, 40, 50+ , open)

W niedzielę 13 maja: turniej rodzinny dla mieszkańców gmin (Nowa Dęba, Bojanów, Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Majdan Królewski) rodzinne zawody na torze przeszkód Aquatrack

o Puchar Dyrektora SOSiR w kategoriach:
– Pływam z Mamą (dzieci od 7-14 lat) godz. 15.00
– Pływam z Tatą (dzieci od 7-14 lat) godz. 16.00
– Przeszkoda dla Wójta i Burmistrza – konkurs dla Wójtów, Burmistrzów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

SOSiR


Tor przeszkód

17 KOMENTARZE

 1. [i]Przeszkoda dla Wójta i Burmistrza – konkurs dla Wójtów, Burmistrzów.[/i]
  Już widzę jak Państwo BURMISTÓFF wspinają się po przeszkodach !

 2. Popatrz jak zmienił się SOSiR przez ostatnie kilka lat kiedy nie ma Juliana na stołku dyrektora. czy nie widzisz tych zmian ? O co Ci chodzi kaman !

 3. Czy w ludzie tego nie widzicie jak Dyrektor Szurgociński zmienił oblicze tej instytucji. Czy Sport w Nowej Debie nie odnosi sukcesów, przybywa coraz to więcej obiektów i sprzętów towarzyszących rozwojowi. No co wy ludzi do reszty pogłupieliście.

 4. Dyrektor Szurgociński :(to ty chyba zgłupiałaś/eś ten człowiek burmistrza załapał sie na ciepłą posadkę i pierdzi w stołek, ALE DO WYBORÓW I żegnamy Pana

 5. [u] co z krytą trybuną,ze spikerką na stadionie?o też było obiecane.A bieżnia?Wstyd,można sobie nogi połamać biegając!Fajnie,że jest światło,ale to jeszcze kropla co można by było na stadionie zrobić,
  przecież to jedna z wizytówek naszego grodu i to leżąca przy międzynarodowej trasie.[/u]Ile lat czekaliśmy na oświetlenie stadionu .

 6. co do tego że jest lepiej to lepiej nie mówić ten tor to przykrywka do tego co miało się dziać w Mieście gdzie siłka na pływalni , kręgielnia i inne przyjemności fitness był ale się zbył fajowo było bo można było wpaść do wody czy sauny a teraz to pustostan na basenie a co to pieniądze śmierdzą kto tam rządzi jakaś d…pa wołowa nie zarządca . Już dawno powinno się kogoś pociągnąć do odpowiedzialności wod zimna , dzieci chorują o dorosłych nie wspomnę na czym to ma polegać na obniżce cen biletów TAK ????:@ale niech będą godne warunki woda w Jakuzzi powinna mieć temp ciała:o jak w innych basenach może trzeba cały zarząd zaprosić za nasze pieniądze gdzieś na normalny basen no ale po co sami sobie tam pojadą bo tu zimna woda parę nagród finansowych i po bólu :P a wy nie macie na leki to do opieki . A co robi w tych sprawach niedawno powstała Rada sportu hmm co nie widać nie słychać czy już po zawodach burmistrz ich przydusił ? :| i trzyma w worku na co było to powoływać skoro ich nie ma . wszędzie tylko obłuda kłamstwo ładne słówka a jak była klika to jest i za przeproszeniem G..no im zrobicie nie jeden z tej kliki się nie wyrwie bo prawdopodobnie burmistrz na każdego ma bata a i chyba wicewersa tak że muszą się trzymać i trzepać kaskę :@

 7. Wszyscy potrafią widzieć świat w szarych kolorach, nikt nie potrafi docenić pracy tych ludzi, którzy ciężko pracują na społeczne dobro!
  Tyle lat poświęcenia, społecznej pracy i kilkoma komentarzami można zepsuć czyjeś życie, zszargać wizerunek itd. To co robi obecny dyrektor sosir to wielka różnica w porównaniu do byłego dyrektora, że byłemu powinno być wstyd. A czytając powyższe komentarze mam wrażenie, że po prostu nie lubicie A. Sz. a nie oceniacie go za dotychczasową pracę – proszę spojrzeć jak wszystko wraca do czasów świetności – stadion ruszyło oświetlenie,ruszył projekt na budowę zadaszenia trybun i spikerkę, ruszają prace związane z Zalewem- teren jest sprzątany, korty tenisowe mają się dobrze, kryta pływalnia wraz z orlikiem cieszy się dużym zainteresowaniem – wystarczy przejść się na spacer aby się przekonać ile aut stoi na parkingu przed basenem, masa ale to masa przeróżnych turniejów, zawodów i imprez sportowych i Wy nazywacie to że nic się nie dzieje.
  Przykro mi się czyta te Wasze komentarze, ale to nic innego tylko wyznania maruderów i nieudaczników.

 8. Ale piszesz głupoty.Teraz wszystko co się stało to Pan Szurgociński i Burmistrz .To ich zasługa,ogarnij się za to biora pieniądze łaqski nie robią. Pana Szurgocińskiego nie widzę po wyborachw Sosirze czas na młodych. Dość Ciepłych posadek za nasze podatki !Panie Szurgociński patrzymy na Pana działania i rozliczymy tak jak i burmistrza.

 9. Tak biorą pieniądze , ale dlaczego się czepiasz, przecież wyniki mają więc nie ma im nic do zarzucenia ! Sam zobacz czy to nie jest prawda w komentarzu # 11 masz wszystko wyszczególnione. Sam piszesz głupoty, zero przykładów zero faktów.

 10. do [quote]#13 | anima dnia 04/19/2012 14:50
  Tak biorą pieniądze , ale dlaczego się czepiasz, przecież wyniki mają więc nie ma im nic do zarzucenia ! Sam zobacz czy to nie jest prawda w komentarzu # 11 masz wszystko wyszczególnione. Sam piszesz głupoty, zero przykładów zero faktów.[/quote] to czego nie czytasz 10 tam masz szczegóły :@:(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here