Międzynarodowy turniej badmintona Grand Prix Polski w Suchedniowie

0

W Suchedniowie na Kielecczyźnie w bardzo silnej obsadzie z udziałem wszystkich najlepszych polskich zawodniczek i zawodników oraz gości z Ukrainy, Łotwy i Białorusi rozegrany został pierwszy w nowym sezonie rozgrywkowym 2016/2017 międzynarodowy turniej badmintona Grand Prix Polski Juniorów Młodszych. W zawodach z bardzo dobrej strony pokazały się szczególnie młode badmintonistki Stali Nowa Dęba. Dziewczęta z Nowej Dęby należały do wyróżniających się zawodniczek tego Grand Prix.

W grze podwójnej juniorek młodszych bardzo dobre drugie miejsce wywalczył debel kombinowany: Natalia Róg (Stal Nowa Dęba) / Magdalena Golenia (UKS Orbitek Straszęcin), a na miejscu trzecim uplasował się debel kombinowany Beata Mycek (Stal Nowa Dęba) / Aleksandra Pająk (MKS Orlicz Suchedniów).

W grze mieszanej na miejscach 5 – 8 uplasowały się mixty: Patryk Michałek (UKS Orbitek Straszęcin) / Beata Mycek (Stal Nowa Dęba) oraz Miłosz Miernik (MKS Orlicz Suchedniów) / Zofia Tomczyk (Stal Nowa Dęba), a na miejscu dziewiątym uplasował się mixt klubowy Stali: Rafał Lejko / Natalia Róg.
W grze podwójnej juniorów młodszych na miejscu dziewiątym uplasował się debel: Rafał Lejko (Stal Nowa Dęba) / Jakub Kufel (UKS Orbitek Straszęcin).
Była to bardzo dobra inauguracja nowego sezonu rozgrywkowego w polskim badmintonie, tym razem w wykonaniu młodych badmintonistów Stali oraz kolejna dobra promocja Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” na arenie ogólnopolskiej.
Na zdjęciach: badmintonistki Stali Nowa Dęba Natalia Róg i Beata Mycek na podium dla zwycięzców w grze podwójnej oraz czwórka badmintonistów Stali w Suchedniowie na Grand Prix Polski, od lewej strony:Beata Mycek, Zofia Tomczyk, Natalia Róg i Rafał Lejko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here