Mistrzostwa Koła PZW nr 12 w wędkarstwie spławikowym

15

01.06.11r

29 maja br na zbiorniku „Zalew” w Nowej Dębie rozegrano spławikowe Mistrzostwa Koła PZW nr 12.

W zawodach udział wzięło ogółem 14 zawodników, w tym 1 juniorów oraz 3 kadetów, którzy rywalizowali w oddzielnych kategoriach.Zwycięzcą zawodów i tytuł Mistrza Koła na rok 2011 w kategorii seniorów zdobył kol. Krzysztof Czusz, miejsce drugie zajął kol. Mirosław Jargieło a na miejscu trzecim uplasował się kol. Robert Wawrzonek.

Mistrzem Koła w kategorii juniorów został kol. Karol Zagajski. W kategorii kadetów pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Koła na rok 2011 zdobył kol. Kamil Puła, na miejscu drugim uplasował się kol. Patryk Tomczyk a miejsce trzecie zajął kol. Jakub Zollner.

Pogoda, pomimo początkowych obaw, ze może uraczyć nas deszczem nie pokrzyżowała nam szyków. Korzystając z okazji składam podziękowania dla zawodników za wytrwałość i sportową rywalizację. Dziękuję także członkom Zarządu Koła za przygotowanie zawodów oraz komisji sędziowskiej za sprawna i bezbłędna pracę.

Krzysztof Czusz – prezes Koła PZW nr.12

15 KOMENTARZE

 1. Gratuluję zwyciezcą. W ub roku równiez barałem udział w zawodach na marginesie dodam ze był to dla mnie debiut zajałem w prawdzie przedostatnie miejsce, ale atmosfera i współzawdnictwo było bezcenne- pozdrawiam

 2. Organizator powinien wyciągnąć wnioski po takiej imprezie:
  frekwencja – tragedia, jeden junior i wyobraźcie sobie wygrał:(
  rywalizacja – hermetyczne towarzystwo kilkunastu osób, zero promocji :(
  opłaty – roczna opłata w kole jedna z najwyższych w kraju, a biorąc pod uwagę stan i ilość łowisk to chyba najwyższa ( a region zbyt zamożny to nie jest )
  komuna komuna i jeszcze raz komuna mentalna, opresyjność związku powoduje, że większość ludzi decyduje się na łowiska komercyjne ( typu Zawidza i inne )
  Panowie prześledźcie jak wygląda wędkarstwo w Skandynawii lub np. w USA tam za grosze, w porównaniu do naszych cen licencje kupuje się w kiosku albo na stacji benzynowej.

 3. Tutaj w stu prosecnatch zgadzam się z przedmówca ( WW), ja własnie z tych wzgledów, tj kosmicznie wywindowanych opłatach, zrezygnowałem- dla mnie to jest czyste złodziejstwo.

 4. Dziwicie się że nie ma frekwencji?.I jej nie będzie[b]Będzie wtedy gdy działacze z zarządu koła PZW nr 12 zaczną szanować swoich członków .[/b]
  Dla kogo organizowane są przez koło PZW nr 12 i KWS "Zander" zawody?Dla wszystkich ,tylko nie dla swoich.Przykład?Proszę bardzo.Towarzyskie zawody podlodowe:26 uczestników w tym 25 spoza koła a jeden z naszego koła.Puchar prezesa kola.nr 12.Wpisany w grand prix okręgu tarnobrzeskiego.Gdzie zjedzie się masa wyczynowców jeżdżących od zawodów do zawodów.Jakie szanse będzie miał przy nich szary ,zwykły niedzielny wędkarz z kijkiem kupionym na bazarze i zanętą za 6.50 zł.Żadne.Te pieniądze powinny być przeznaczone dla członków naszego koła a nie dla wyczynowych wyjadaczy spoza niego.Tego typu zawody niech organizuje sobie ZO TBG za swoje pieniądze.Nasze kołowe niech pozostaną w Nowej Dębie.Ilu członków naszego koła jeżdzi po wszelkiego rodzaju zawodach..Chyba nikt.Uczestnictwa zarządu koła nie biorę pod uwagę z oczywistych względów. Piszę to co boli szarą wędkarską brać i niech mi nie zarzucają urażeni działacze że działam na szkodę związku.Gdyż wszelka krytyka tłumaczona jest tymże działaniem.Pozdrawiam szarych rybołowów.

 5. do ryboka nikt nikomu nie zabrania startować z tymi wyczynowcami a cena zanęty to inna sprawa jak się boisz wystartować to nie wypisuj głupot

 6. B:( Czytać ze zrozumieniem potrafisz internauto #9.Z treści postu wynika że ze zrozumieniem czytanego tekstu cieniutko.Reprezentujesz zarząd koła czy jesteś tylko przy****sem tegoż.
  [b]Ja nie napisałem że się boję.Ja,czy pozostali członkowie nie będącymi w posiadaniu sprzętu wyczynowego.Napisałem wyrażnie.NIE MAJĄ SZANS Z WYCZYNOWCAMI[/b]
  Wyczynowcy niech startują z zawodnikami w swojej klasie a nie gromią zawodników co to mają hak jak kotwica i glizdę na haczyku.Ale cóż punkty i miejsce w tabeli najważniejsze.

 7. W ogóle koło w nowej dębie powinno utworzyć jakies sesje … dla splawikowców, karpiarzy, spinnigistów i sponsorować zawody a nie tylko pod siebie robic zawody .. żenada, trzeba zmienić zarzad

 8. Wpis #10 jest moim wpisem.Koło w Nowej Dębie posiada klub.Pod nazwą Klub Wędkarstwa Sportowego "Zander"Stwierdziłbym raczej że jest to klub wędkarstwa spiningowego,oraz towarzystwa wzajemnej adoracji.
  [b] Kolego karpiarz.Zmieniać zarządu nie trzeba.Niech koledzy pracują.Zresztą nieżle im to wychodzi. Lecz niech pracują na rzecz swoich kolegów a członków koła PZW nr 12 a nie swoich kumpli od….z całego okręgu.Zawody dowinny być organizowane za pieniądze sponsorów.Nasze składki powinny być przeznaczone na ochronę i zarybianie.A nie marnotrawione przez pseudo sportowców mordujących maleńkie rybki dla osiągnięcia wyniku w zawodach.Internauto Gość-masz zupełną rację.ileż to rybiego narybku pływa w wodzie zalewu po skończonych zawodach.Tu wszystko jest w porządku.Lecz spróbój mieć w siatce rybkę której brakuje 1 mm do wymiaru.Kołowi strażnicy społecznicy omal nie położą cię na glebę jako przestępcę.Zresztą nie mam ochoty pisać gdyż wołowej skóry by brakło na opisanie działalności lokalnych kacyków z PZW.[/b]

 9. [B][url=http://www.chihair-straightener.org]CHI Flat Iron[/url][/B]
  [B][url=http://www.monsterbeats-beatsbydrdre.com]monster beats[/url][/B]
  [B][url=http://www.pradabags-outlet.net/]prada handbags[/url][/B]
  [B][url=http://www.montblancpens-uk.org/]mont blanc pens[/url][/B]
  [B][url=http://www.australia-drdrebeats.org/]dr dre beats[/url][/B]
  [B][url=http://www.ergobabycarrier-canada.com/]ergo baby carrier[/url][/B]
  [B][url=http://www.planchasghd-es.com]plancha ghd[/url][/B]
  [B][url=http://www.drdrebeats-cancda.com/]beats by dre[/url][/B]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here